שתף קטע נבחר

הילדות שנרצחו למנוחות: "נטלי ורוני אינן, למה?"

מאות אנשים הגיעו ללוות בדרכן האחרונה את נטלי ורוני אלוני, שנרצחו לפי החשד על-ידי אמן והובאו הערב למנוחות. גם האב עמוס נפרד בדמעות: "איזה קטנות. למה שמים עליהן בלוקים?"

"למה? למה? למה?" - שאלה זו עברה בראשם של מאות הנוכחים במסע הלוויה של הילדות נטלי ורוני אלוני, אשר הובאו הערב (יום ה') למנוחות בבית העלמין ברעננה. הילדות, בנות 4 ו-6, נרצחו אתמול על-פי החשד על-ידי אמן, מיכל אלוני. לאורך מסע ההלוויה לא הפסיק האב עמוס ללטף את גופת בתו נטלי ולמלמל בבכי "נטלי איננה, למה? נטלי איננה".

עם בני המשפחה שהגיעו להלוויה לתמוך באב, נמנו אחיהן למחצה של הבנות: יקיר, אלי, קורין ואביאל. בנוסף הגיעה סבתם אדל, אמה של החשודה. לאורך ההלוויה לא הפסיקה קורין בת ה-17, שסייעה בטיפול באחיותיה הקטנות, לבכות בקול רם. גם יתר הילדים הגדולים לא חסכו בדמעות, בעודם מלווים את אביהם בשעתו הקשה. כאשר החלו לטמון את גופותיהן בקרקע, בכה עמוס: "איזה קטנות. למה שמים עליהן בלוקים?"


האב עמוס נתמך על-ידי בניו. לא חסכו בדמעות (צילום: עידו ארז) 

 

הגננת רונית לוי ספדה לאחיות, וסיפרה בכאב איך רוני אהבה את פינת הבובות ונטלי אהבה לצייר. לדבריה, רוני התקבלה השנה בגן שלה באהבה וכל בוקר הייתה מגיעה עם חיוך וחיבוק. גם נטלי, שלמדה אצלה אשתקד והשנה עלתה לכיתה א', "פתחה את שנת הלימודים עם הרבה תקוות ואיחולים. קיבלתי אותה ילדה שקטה, קטנה וסגורה, וכל יום שעבר ראיתי איך היא נפתחת כמו פרח, שבסוף פורח במלוא הדרו".

 

אמן של הילדות מוחזקת עדיין במעצר, יחד עם אחיה דני, שנמצא גם הוא תחת חקירה. מעצרם הוארך היום בבית משפט השלום בכפר סבא והם נשלחו להסתכלות פסיכיאטרית. על-פי עדויות פרקליטתה, עו"ד אורית חיון, "היא נראית במצב נפשי קשה, לא מדברת, לא עונה לשאלות. אף אחד מהמשפחה לא מסייע לה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסע ההלוויה. מתקשים להיפרד
צילום: עידו ארז
האם, מיכל אלוני. "מצב נפשי קשה"
צילום: עידו ארז
מומלצים