שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חופשה באל.איי

  למרות שנורא נוח לכולנו לחשוב שיהודה לוי בטוח שהוא הולך לעשות את זה בהוליווד, הוא דווקא ממש לא משוכנע בזה. פגשנו אותו על הסט של סרטו החדש בלוס אנג'לס וגילינו בחור מפוכח, שבעיקר מתגעגע לנינט

  צפון רחוב רוקספורד בבוורלי הילס הפך בסוף השבוע האחרון לאחת הנקודות החמות בעיר - אותם לוקיישנים בהם מצטלמים סרטים, שניתן לזהות בקלות על פי שורה של קרונות לבנים החונים זה לצד זה. מרחוק זה נראה כמו "עוד סרט אינדי", כפי שמפטירים בחוסר עניין העוברים והשבים, ואכן זה בדיוק מה שזה. בערך. אחרי שעוברים את אנשי ההפקה והסאונד האמריקאים, שומעים לפתע הרבה מאוד עברית ורואים אחד, יהודה לוי שמו, שלאמריקאים אולי עדיין לא אומר כלום, בינתיים.

   

  הסרט "For the Love of Money", המכונה בקרב הקהילה הישראלית בלוס אנג'לס "הסרט של יהודה לוי", הוא אינטרפרטציה שמפיק איש העסקים הישראלי אייזיק שומוף על חייו. לשם כך ליהק שומוף בעצמו את השחקנים, בהם את יהודה לוי לתפקיד הראשי - כלומר, לגלם את בן דמותו. לדברי אנשיו של אייזיק, לוי נבחר אחרי חיפושים ארוכים אחר שחקן מתאים.

   

  "אני מת על אל.איי", מצהיר לוי בחיוך גדול כשאני פוגש אותו על סט הצילומים במהלך הפן היומי שלו בשבע וחצי בבוקר בקרון האיפור. "בכל פעם שבאתי לכאן נהניתי. יש פה איזושהי אנרגיה שאתה לא יכול להסביר, משהו רגוע, רילקסיישן באוויר. זה מוזר, כי אני מצד אחד בן אדם שאוהב מהירות ותזזיתיות, ומצד שני גיליתי שאני גם אוהב את הרוגע הזה. יש פה הכל מהכל".


  עושה חיים בלוס אנג'לס, מתגעגע לנינט. לוי 

   

  מתגעגע כבר לארץ?

  "ברור שמתגעגע. אני מתגעגע למשפחה שלי, לחברה שלי".

   

  כמה פעמים ביום אתה ונינט משוחחים בטלפון?

  "האמת היא שאני הרבה באסמסים. בהתחלה דיברנו הרבה, אבל היות שהפרשי השעות כל כך גדולים זה קצת בעייתי, אני לא מצליח לתפוס אותה".

   

  למרות ההתרגשות שהפגינה התקשורת הישראלית מנסיעתו של לוי להוליווד, הוא, עושה רושם, לא ממש בונה הרים וגבעות מהתפקיד בסרט החדש. הוא נהנה מהלופט שאייזיק סידר לו בדאון טאון לוס אנג'לס ומחכה לראות מה ילד יום. "אני עף נמוך", הוא אומר, "נותן לחיים להזרים אותי. עוד מעט אחזור ארצה, כמובן, לא בהצהרה שאני בא להוליווד ואני פה ואני שם. ממש לא. יש לי את המדינה שלי שאני אוהב, את הדברים שבא לי לעשות, הן במקצוע והן באפיקים אחרים. אני רוצה להתפתח עם החיים".


  לוי והמפיק אייזיק שומוף שאת דמותו הוא מגלם

   

  לא מדגדג לך כל ההוליווד הזה?

  "יש היום משהו יותר מסודר בנפש שלי, בנשמה שלי. אבל עדיין הערך של עבודה אצלי חשוב מאוד. אני בן אדם קרייריסט, אוהב לעבוד. יחד עם זה יש גם ערכים אחרים שאתה מגלה תוך כדי שאתה גדל, וזה משהו שהוא מתפתח".

   

  אתה לא חושב מה יקרה אם פתאום הסרט הזה יצליח?

  "לא אשקר ואגיד שזה לא עובר לי בראש, כי זה עובר לי בראש, ברור. אבל בגלל שזה מצב היפותטי ולא מצב מציאותי, אני לא מעסיק את עצמי בעניין. אני לא נכנס לדמיונות לפני שהמציאות באה ודופקת על דלתי. יש לי את זה, אבל היום אני יודע יותר מפעם איך להחזיק את המושכות".

   

  • את הכתבה המלאה תוכלו לקרוא בגליון החדש של "פנאי פלוס"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נותן לחיים להזרים אותו. לוי בצילומים
  לאתר ההטבות
  מומלצים