שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נער איים באקדח צעצוע והתוודה: פרצתי לבתים
  בנו של נהג אוטובוס מהרצליה כעס על נוסעת שהתווכחה עם אביו, ואיים עליה ב"אקדח". לשוטרים הסביר "זה בצחוק", אבל את השיחה הוא סיים כשהוא חשוד בפריצות ובגניבות

  האקדח - אקדח צעצוע. העבריין - אמיתי לגמרי. המשטרה עצרה הבוקר (יום ד') נער בן 14 מהרצליה, בחשד שאיים באקדח צעצוע על אשה כבת 60, תושבת העיר, כשירדה מאוטובוס. בחקירתו התברר כי מעלליו אינם מתמצים במעשי קונדס: הוא התוודה כי פרץ לדירות בעיר כמה וכמה פעמים, וגנב מתוכן רכוש.

   

  האשה התלוננה במשטרה כי הנער איים עליה עם אקדח ואף דרך אותו בזמן שירדה מאוטובוס ברחוב בשכונת יד התשעה בעיר. ניידות סיור של משטרת גלילות בפיקוד סגן-ניצב נמרוד דניאל יצאו לאזור, והשוטרים איתרו את האשה שחזרה על הדיווח הראשוני שמסרה.

   

  השוטרים מצאו במקום גם את הנער, ואז נודע להם כי מדובר בבנו של נהג האוטובוס, וכי זעם על האשה משום שהתווכחה

  עם אביו. בבדיקה על גופו נמצא האקדח, שנראה אמיתי למדי - אך התברר כלא יותר מאקדח צעצוע. במהלך החיפוש הם מצאו על גופו עוד פריטים הקשורים לפריצות, ובעקבות זאת עצרו אותו והעבירו אותו לחקירה.

   

  בחקירתו טען הנער כי ביצע את המעשה "בצחוק". כשנשאל על הפריטים הקשורים לפריצות הוא כבר נאלץ להשיב ברצינות, והודה שפרץ לשלוש דירות בעיר וגנב מתוכן רכוש. בהמשך היום יובא הנער לבית משפט השלום בפתח-תקווה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סנ"צ נמרוד דניאל. הנער הודה בפריצות
  צילום: עידו ארז
  מומלצים