שתף קטע נבחר

אורגיה או אונס? בר-לב חשוד שידע כי מ' סוממה

התפתחות דרמטית חדשה בפרשה שמטלטלת את המשטרה: הניצב חשוד כעת כי ידע שמ' מסוממת בעת שאנס אותה לכאורה. בר-לב מכחיש זאת, ובחקירתו אמר: רצינו לצרף אשה נוספת ליחסי המין, מ' ידעה לשם מה הגיעה למלון בהרצליה

משולש רומנטי או סימום במטרה לאנוס? ל-ynet נודע הלילה (ד') כי ניצב אורי בר-לב נחקר כעת לא רק בחשד שתקף מינית את א' ואנס את מ', אלא גם בכך שאנס את המתלוננת השנייה כשידע שהיא מסוממת. ש', לה היה קשר רומנטי עם בר-לב, נחקרה שלשום בחשד כי יזמה את יחסי המין ועזרה לניצב החשוד במזימתו. בר-לב אמנם מאשר את הרומן עם ש', אך על פי גרסתו לא היה אונס וגם לא סימום, אלא רצון שהתממש לצרף אשה נוספת כפרטנרית ליחסי המין.

 

בר-לב ומ' לא הכירו עד אותו לילה, שהביא בדיעבד להתפתחות דרמטית נוספת בפרשה שמטלטלת את המשטרה, חמש שנים אחר-כך. הניצב החשוד הגיע לחדר בבית המלון בהרצליה, שם חיכו לו שתי הנשים. מכאן, מתפצלות הגרסאות.


בר-לב מובל לחקירה במח"ש. העלילה מסתבכת (צילום: אוהד צויגנברג) 

 

מ' התלוננה על כך שהניצב החשוד אנס אותה בידיעה שהיא מסוממת וכי ש', איתה היה לו רומן, יזמה את ההיכרות בין השניים ועזרה לו בכך. בר-לב מכחיש זאת מכל וכל ואומר כי למ' היה ברור כי היא באה למלון למטרת יחסי מין, ולכן לא היתה לו סיבה לסמם אותה. לדבריו, גם יחסי המין היו בהסכמה. לטענתו, חברתו צירפה את מ' כפרטנרית ליחסי המין, לאחר שביקש ממנה לצרף אשה נוספת - והוא מכחיש מכל וכל אונס או סימום.

 

בעימות עם המתלוננת במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים, אמר בר-לב כי היא ממציאה הכל: "לא סיממתי אותה ולא אנסתי אותה". 

 

במשרדי מח"ש נערך גם העימות בין מ' לש', ובו הטיחה בה המתלוננת: "אתם סיממתם אותי, ואז בר-לב אנס אותי". ש' הגיבה: "לא סוממת, את פשוט התביישת לספר על המקרה לסביבה הקרובה שלך". ש' נכחה בחדר במהלך חלק מהאקט המיני, ובחלק ממנו לא היתה במקום. ש', שהכירה גם את א', נחקרה באזהרה לאחר שעוכבה לחקירה, כאשר בסופה שוחררה בתנאים מגבילים.

 

גורמים המעורבים בחקירה אמרו ל-ynet כי אין ספק שהמשולש הרומנטי ותלונתה של מ' דרושים בירור יסודי, ולכן נדרשת בדיקת הפוליגרף, שבר לב זומן אליה למחר. חוקרי מח"ש חוקרים את הסיפור בשבועיים האחרונים, כאשר ש' עצמה העידה כעדה כבר לפני שבועיים על יחסיה עם מ'.

 

חקירת בר-לב החלה על רקע תלונה שהגישה א' בעקבות מקרה שאירע לפני כשנתיים, בכנס באילת שבו השתתפו בכירי המשטרה. לדבריה, ניצב בר-לב תקף אותה מינית - הוא ניסה לכפות את עצמו עליה, גהר עליה, ניסה לחבק אותה ולא הרפה. עם פרסום החשדות נגדו, פנו למשטרה מתלוננות נוספות. בינתיים, עוכב תהליך מינוי המפכ"ל, שבר-לב נחשב בו מועמד מוביל, עד תום החקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בר-לב. חשד נוסף
צילום: אוהד צויגנברג
א', המתלוננת הראשונה
צילום: עמית מגל
מומלצים