שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מה עובר על זילבר?

  מאז שחזר בתשובה, וגם בקליפ החדש שלו, הצליח אריאל זילבר להרגיז את החילונים בהטפותיו. אבל חברו רואה זאת אחרת: "החזרה בתשובה הפכה אותו לאדם מאיר, שמקרין החוצה"

  הקליפ החדש של אריאל זילבר, שמבקש לעורר חילונים ולהחזירם בתשובה, גרר תגובות רבות. לא כולם אהבו את הניחוח המסיונרי שעלה מהסרטון הקצר שבו הזמר הוותיק - עם מגבעת, ציציות בחוץ ותנ"ך ביד - רודף אחרי צעיר חילוני ומפציר בו "להתעורר". אבל יש מי שרואה במה שעובר על זילבר שינוי לטובה, ולא מדובר דווקא בחבריו החדשים מחב"ד.

   

  שלומי גבאי, חבר טוב של זילבר מזה כעשור, הכיר אותו בתקופה שהזמר עצמו "ישן" - ומעיד כי החזרה בתשובה הטעינה אותו בהמון אנרגיות חיוביות. 

   

  "אריאל זילבר תמיד היה אדם ערכי", אומר גבאי, "תמיד היה לו לב רחב, חם ואוהב, אבל אני חושב שהחזרה בתשובה הפכה אותו לאדם יותר עוצמתי. הדת והאמונה הוסיפו לו ערך מוסף וחיזקו בו גם את השמחה

  והרצון להירתם לעזרת אחרים. יש בו מן אור פנימי, אבל החזרה בתשובה הפכה אותו לאדם מאיר, שמקרין החוצה".

   

  שני החברים הכירו במהלך הופעה. גבאי פנה לזילבר וביקש לשיר איתו יחד על הבמה ומאז נקשר ביניהם קשר חברי. לא מזמן אף הופיעו יחד בבית שלהבת (שילוב נכים בקהילה תומכת) בשכונת הוורדים בירושלים".

   

  אבל בעוד שזילבר עשה צעדים משמעותיים לעבר הדת, גבאי - על אף שניסה - לא הצליח להגיע רחוק כמו חברו, ונשאר אדם מסורתי.

   

  "אני רואה את הדרך שאריאל עשה מבורכת" הוא אומר. "בעיני החזרה בתשובה שלו מעוררת הערכה. זה הדבר
  האמיתי. כשאדם מבין שהעולם הזה הוא יותר מסתם הבל הבלים וצריך לתחזק גם את הנשמה ולא רק את הגוף".

   

  ומה דעתך על הנסיונות המוזיקליים שלו לקרב אנשים נוספים לדת?

   

  "לצערי, זה לעתים קרובות מעורר התנגדות, אבל לא צריך לחשוש ממה יגידו עליך. אריאל הוא אדם שדבק באמת שלו, ומרגיש שבורא עולם לצידו. ככל שאדם מתבגר הוא מבין שהגשמיות לא תמיד תשרת אותו והוא עושה את מה שהוא מאמין בו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים