שתף קטע נבחר

גינדי הצליחה למכור 44% מהדירות בפרוייקט

סך הוצאות השיווק של גינדי השקעות בתשעת החודשים הראשונים של 2010 עמדו על 8.4 מיליון שקל, בהשוואה ל-3.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. התוצאה של ההשקעה המוגברת בשיווק: 320 דירות מתוך 720 שנבנו בפרוייקט גינדי תל אביב נמכרו, בתמורה כוללת של 727 מיליון שקל

גינדי השקעות הצליחה למכור עד כה 320 דירות בפרויקט גינדי תל אביב בתמורה כוללת של 727 מיליון שקל, אותם חוזים הביאו את צבר החוזים של החברה ל-1.3 מיליארד שקל. בסך הכל תקים גינדי 720 דירות בפרויקט גינדי תל אביב, כך שהצליחה עד כה למכור 44.4% מסך הדירות בפרוייקט.

 

בנוסף, מציינת החברה כי הוצאות השיווק של גינדי סיטי ברמלה עמדו על 5 מיליון שקל. במקביל השלימה החברה את מכירת כל 182 הדירות שהציעה החברה בפרוייקט.

 

סך הוצאות השיווק של גינדי השקעות בתשעת החודשים הראשונים של השנה עמדו על 8.4 מיליון שקל, בהשוואה ל-3.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. יחד עם זאת, הוצאות השיווק ברבעון השלישי עמדו על 2.2 מיליון שקל, בדומה לרבעון המקביל אשתקד.

 

החברה מציינת בדו"חותיה הכספיים כי היא משקיעה בשיווק ופרסום סכומים גבוהים יותר מהמקובל בענף הנדל"ן. החברה טוענת כי הוצאות אלה אכן גבוהות למקובל בענף, אולם הן מרוכזות בקמפיין תחום וקצוב. "לעיתים פעולות שיווק אלו מביאות למכירת חלקים גדולים ממלאי הדירות בשלבים מוקדמים של הפרויקט, לרוב עוד לפני התחלת הבנייה", מסביר דירקטוריון גינדי את האסטרטגיה השיווקית של החברה.

 

בפרוייקט ברמלה השלימה החברה מכירה של 182 דירות בתמורה כוללת של 141 מיליון שקל, אותם בהכנסות אלו תוכל החברה להכיר אך ורק בעת מסירת הדירות לדיירים.

 

ההון העצמי של גינדי החזקות עומד בתום הרבעון השלישי על 18.6 מיליון שקל, בהשוואה להון עצמי של 39.8 מיליון שקל ברבעון המקביל. עיקר השינוי נובע מהפסד של 19.8 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של השנה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הקמפיין השנוי במחלוקת
צילום: הדר כהן
גינדי החזקות אבי גינדי גיא גינדי ליטל גינדי מטלון רועי גינדי
צילום: סיון פרג'
מומלצים