שתף קטע נבחר

צילום: אבישג שאר-ישוב

השריפה: נותק קשר עם 20 איש בגבעת וולפסון

אחרי אסון האוטובוס, בו נשרפו למוות 40 סוהרים שיצאו מכלא דמון ונפגעו שוטרים וכבאים, מוקד נוסף של השריפה עלול לעלות בעוד חיי אדם. מכוחות הכיבוי נמסר כי לא נוצר קשר עם התושבים ביישוב הקטן שליד בית אורן

שריפת הענק בכרמל ממשיכה להשתולל, וזמן קצר אחרי שגבתה את חיי 40 סוהרים באחד האסונות הכבדים הגדולים בתולדות המדינה, נמסר כי לא נוצר קשר עם 20 תושבים במוקד אחר של השריפה - גבעת וולפסון שעל הכרמל.  


מתוך אתר EMAP

 

גבעת וולפסון הוא יישוב קטן, שבו 20 תושבים - מתבודדים. הם גרים במקום ללא חשמל או אמצעי קשר אחרים. תושבים באזור סיפרו כי גם במקרים של שריפות קודמות נתקלו התושבים במקום בקשיים.

 

לפני כן, נלכד בלהבות אוטובוס של שירות בתי הסוהר, ובו כ-50 סוהרים.

 40 מהם נשרפו למוות באוטובוס הבוער, ובין הנפגעים גם כבאים ושלושה שוטרים, שנסעו בשתי מכוניות משטרה מאחורי האוטובוס הבוער. רק שעה קלה אחר כך כבאי הצפון נאלצים להתמודד עם שריפה נוספת, הפעם בגבעת וולפסון.

 

פרט ל-40 ההרוגים באוטובוס, השריפה הקטלנית בכרמל הובילה גם לפצוע אנושה, לשני פצועים קשה ולכמה פצועים באורח קל, משאיפת עשן.

 

ארבעה מסוקי יסעור וינשוף של חיל האוויר סייעו בפינוי, והשריפה ממשיכה להשתולל במורדות המערביים של הכרמל, ובכלל זה בתוך קיבוץ בית אורן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השריפה בבית אורן
צילום: רם דישון
מפונים בכרמל
צילום: חגי עינב
מומלצים