שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  יולי עופר במו"מ לשותפות בתחנת כוח ברוסיה

  פרימיום, שבשליטת עופר ונמרוד רינות, מעריכה את עלות הפרויקט ב-200 מיליון דולר - כשהכוונה היא להקים את התחנה ולהשכיר אותה לחברת חשמל מקומית

  חברת פרימיום של יולי עופר ונמרוד רינות, הודיעה הבוקר (א') לבורסה כי היא נמצאת במו"מ לכניסה לשותפות (20%) בפרויקט להקמת תחנת כוח ברוסיה. 

   

   

  החברה לא מסרה מי צפויים להיות שותפיה בפרויקט, אך ציינה כי מודבר בפרויקט להקמה של התחנה והשכרתה עוד לפני השלמת הבנייה לחברת חשמל אזורית על מנת שזו תתפעל את המיזם. התחנה צפויה לספק כ-250 מגה וואט. 

   

  פרימיום מעריכה את עלות הפרויקט ב-200 מיליון דולר - כאשר בכוונתה להעמיד מימון ראשוני של 2.7 מיליון דולר לחברה ייעודית שתבצע את המיזם. הכספים יועמדו בכפוף להשגת אבני דרך. 

   

  בכל מקרה מבהירה החברה כי מדובר בשלבים מוקדמים של מו"מ, וכי אין ודאות כי אכן תחתום על הפרויקט. 

   

  באחרונה הודיעה החברה על הקמת החברה בת פרימיום אנרגיה. פרימיום אנרגיה תהיה חברה בת אשר תרכז את כל פעילות הקבוצה במיזמי האנרגיה השונים, כולל אחזקות ב'יולי חיפושי נפט', וכן במגוון פרויקטים בתחום האנרגיה והאנרגיה החילופית.  

   

  הקמת פרימיום אנרגיה תאפשר לקבוצה כניסה לפרויקטים בתחום חיפושי הנפט והגז בחו"ל, דבר שלא יכול להתבצע באמצעות השותף הכללי יולי חיפושי נפט, המוגבל להשקעות בישראל בלבד.

    

  מהחברה נמסר כי תחום האנרגיה מהווה תחום פעילות משמעותי בתוכנית העבודה של קבוצת פרימיום בעתיד, והקבוצה פועלת לחיזוק והרחבת תחום פעילות זה בישראל ובחו"ל. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים