שתף קטע נבחר

נצ"מ תומר כתבה על סנ"צ מלינה: מצוין ולוחמני

מפקדת משטרת חיפה שנלחמת על חייה וקצין משרד התנועה נועדו רק לאחרונה, עם כניסתו לתפקיד. "הוא היה ראש מחלקה מצוין, לוחמני, שהוביל את המשרד להישגים בתחום הלחימה בפשע". קראו את פרוטוקול הפגישה

בבית החולים רמב"ם בחיפה נלחמת על חייה מפקדת תחנת המשטרה בעיר, ניצב-משנה אהובה תומר, שנפגעה אנושות בשריפת הענק בכרמל. היא נזעקה לאזור השריפה, על מנת לפקד על פעולות החילוץ. יחד עמה בשיירה נסעו שניים מחבריה שנספו, ניצב-משנה ליאור בוקר, קצין אגף המודיעין של המחוז הצפוני, וראש משרד התנועה בתחנת חיפה, סגן-ניצב יצחק מלינה.

 

אסון הכרמל: דיווחים 24 שעות ב-ynet - צפו בעמוד המיוחד

 

כעת נחשף תיעוד של פגישת עבודה בין השניים, לפני חודשיים בלבד. אותה פגישה, שרבות כמוה מקיימים קציני משטרה, מקבלת עכשיו משמעות מצמררת, בעוד נצ"מ תומר נלחמת על חייה - ומשפחתו של סנ"צ מלינה יושבת עליו שבעה.

 

 

"תאריך: 27.9.10, נושא הראיון: סיום תפקיד רמק"מ (ראש מחלקת קהילה-משטרה) חיפה", נכתב בכותרת המסמך. "זומנת לראיון זה עם סיום תפקידך", אמרה תומר למלינה. היא גוללה בקצרה את קורותיו בשורות המשטרה: "משמש כרמק"מ חיפה כ-3 שנים. קודם לכן שימש כרמק"מ חדרה. קצין בעל רקע מגוון ששימש בתפקידי סיור, תנועה ואק"מ (אגף קהילה-משטרה) בתקופות שונות בשירותו".

 

על האופן שבו מילא את התפקיד, אמרה תומר: "היה רמק"מ מצויין, לוחמני, שהוביל את המשרד להישגים בתחום הלחימה בפשע. בעל יחסי אנוש טובים. עובר לתפקיד רמ"ת (ראש משרד תנועה) בחיפה, אחד הגדולים בארץ. אני בטוחה, בוודאי לאור הרקע הנרחב שלו בתנועה, שהוא יעשה עבודה טובה לא פחות מבתפקידו הקודם".

 

מלינה ביקש אז מתומר לבחון את האפשרות לקדמו מעלה בסולם הדרגות במשטרה. "אני מבקש לבדוק את האפשרות ליציאה לצומת

סנ"צים (קורס לקצונה בכירה). אני חושב שאני ראוי. בגלל השיטה החדשה, נדחקתי אחורה והיו שנים שהייתי מועמד לצומת סנ"צים".

 

על התפקיד האחרון שמילא טרם הגיע למשרד התנועה, אמר מלינה: "מיקדתי את התפקיד לתחום הלוחמה בפשיעה, ולשם כיוונתי את שוטריי". בסיכום הראיון, הכריזה תומר: "הקצין יתחיל תפקיד כרמ"ת חיפה. הוא סיים בצורה מצוינת תפקיד רמק"מ חיפה. מאחלת לו הצלחה!".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אהובה תומר. איחלה הצלחה
צילום: אבישג שאר ישוב
יצחק מלינה. שילם בחייו
באדיבות המשפחה
מומלצים