שתף קטע נבחר

להתכרבל עם הסמאטרפון: חברה טלפונית לאייפון

לא עוד ישבו גברי קוריאה מול האייפון ויאנחו בבדידות, או לחלופין - יצאו לדייטים אמיתיים. אפליקצייה חדשה משדכת להם חברה וירטואלית, שמנשקת, מקניטה, ועושה לכם נעים באוזן

בשנות התשעים היו לנו טמגוצ'ים, חיות וירטואליות קטנות שהתגוררו בתוך מכשירים דיגיטליים ודרשו תשומת לב כדי לא למות. עכשיו תחליפו את המכשיר הדיגיטלי באייפון, את הטמגוצ'י בחברה, ואת הילדים הקטנים בגברים קוריאנים בודדים - וקיבלתם את האפליקציה הביזארית התורנית תוצרת דרום קוריאה.

 

בניגוד לטמג'וצי (ולחברה אמיתית), את אפליקציית החברה הווירטואלית, "Honey, It's Me", לא תצטרכו להאכיל, לנקות אחריה, או לקנות לה מתנות. היא עולה פחות ממנת שווארמה - 1.99 דולר - והיא לעולם תבגוד בכם עם משתמש אנדרואיד.

 

כפיות עם הנייד

מינה, החברה הווירטואלית, מתקשרת אל המשתמש ארבע פעמים ביום ומשאירה הודעות וידאו קטנות וחמודות בקוראנית, בנוסח "מאמי, זו אני! תפסיק להתקשר כל הזמן, אני בעבודה!" שולחת סרטונים של נשיקות, ומאחלת לילה טוב לפני השינה (ככל הנראה על הסדינים האלו).

 

 

 

מאגר הסרטונים מכיל 100 הודעות שונות. בחישוב מהיר, אם נשלחות ארבע הודעות שונות כל יום, תוך 25 יום המאגר יגמר והחברה הוירטואלית תתחיל לחזור על עצמה - מה שיהפוך אותה למציאותית בהרבה.

 

אולי כדי להעשיר את המאגר ולהגדיל אותו, כדאי למפתחים לשקול להוסיף הודעות ריאליסטיות יותר, בנוסח: "על מה אתה חושב עכשיו?" "אני אוהבת אותך, אבל לא מאוהבת בך", "אם לא הבנת לבד, אז אני לא אגיד לך".

 

וכמובן שפיוצ'רמה כבר ראו את זה מגיע הרבה לפני כולם:

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים