שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפנים, החדשות
  גאולה אבן, תמר איש-שלום, טלי מורנו או דליה מזור? עם פתיחת בורסת השמות לתפקיד המחליפה של מיקי חיימוביץ', קבלו את מי שלדעתנו ראויות להגיד "ערב טוב יעקב". במי אתם תבחרו?

  עזיבתה של מיקי חיימוביץ' את מהדורת החדשות המרכזית בקיץ הקרוב תותיר חלל גדול בלוח שידורי הערוץ, שנסמך עליה לא מעט בעיצובו. חלל דומה ייפער בלבם של לא מעט צופים, שהתחברו במשך השנים לאמא הטלוויזיונית האהובה. אז רגע לפני פתיחת בורסת השמות, הרי לכם כמה הצעות למגישות שיכולות לנסות ולהיכנס לנעליה.

   

  ערב טוב גאולה

  היום: לפני כשלוש שנים סערו הרוחות כאשר גאולה אבן הודיעה שלא תרצה להגיש את "מבט", מהדורת החדשות המרכזית של הערוץ הראשון, בשל ענייני שכר. מאז היא מגישה את המהדורה המוקדמת "הערב", וכאן נפתחה עבורה הזדמנות לשוב ולהגשים את חלומה, אם הוא עדיין בתוקף.

  למה לא: כי אחרי שנים כמגישה יחידה ומהדורה שהספיקה כבר להיות מזוהה איתה, היא תיאלץ לשוב ולחלוק את כס המגיש, ועוד עם יעקב הדומיננטי.

  למה כן: כי דרישות השכר שלה לא יפחידו כל כך מהר את קברניטי ערוץ 10, שהיו רגילים לשלשל לכיסה של מיקי לא מעט שקלים מדי חודש.

   

  ערב טוב לינוי

  היום: רק לאחרונה עברה לינוי בר-גפן מתפקיד אשת החדשות המקומית של "קשת" אל בית חדש - תוכנית התחקירים של רינו צרור ב"רשת". לפני כן, הגישה כזכור במשך תקופה ארוכה את המהדורה המוקדמת "מה קורה".

  למה לא: כי עד שהיא עזבה את החדשות, לא בטוח שהיא רוצה לשוב למקום הזה. חוץ מזה - בית חדש, תפקיד חדש, תוכנית חדשה. בשביל מה הבלגן עכשיו?

  למה כן: כי אותה תוכנית עוד לא עלתה לשידור, וזה יכול להיות הזמן המושלם לעשות אקזיט אלגנטי. אבל לא אמרנו כלום.

   

  ערב טוב תמר

  היום: בסוף השבוע האחרון ילדה במזל טוב תמר איש שלום, מגישת "אולפן לילה" של "רשת", את בתם הבכורה שלה ושל נדב איל, עורך החוץ של חדשות 10. בחישוב מהיר, חופשת הלידה של תמר צפויה להסתיים חודשים ספורים לפני עזיבתה הסופית של מיקי חיימוביץ' את המהדורה.

  למה לא: כי רק עכשיו היא קיבלה תוכנית משלה בערוץ 2, אז למה לעבור?

  למה כן: כי משפחה זה הכי, אחותי, ומה יותר מגניב מאשר לראיין את בעלך במהדורה המרכזית על האיום האיראני? תמר ונדב יוכלו להביא גם את העוללה אל מאחורי הקלעים וכך אפילו לא יזדקקו לבייביסיטר.

   

  ערב טוב לילך

  היום: לילך סונין מגישה כל מה שרק אפשר בחדשות ערוץ 2 - מבזקים, תוכנית חיסכון, מהדורה ראשונה, מהדורה שנייה ובכלל, נראה שהיא פשוט חיה בנווה אילן.

  למה לא: כי את זמן המסך המצטבר שהיא מקבלת בערוץ 2, גם כמגישת המהדורה המרכזית היא לא תקבל. חוץ מזה, היא מומחית גדולה בספורט, ולא היינו רוצים לראות אותה ראש בראש עם סיון כהן, לא נעים.

  למה כן: כי באמת הגיע הזמן שמישהו סוף סוף יגאל אותה ממבזקי החצות, המהדורות השונות והמשונות ויקדם אותה אל הפריים-טיים. בערוץ 2, אחרי 200 שנה שהיא שם, זה עוד לא קרה. אולי בערוץ 10 דווקא כן.

   

  ערב טוב טלי

  היום: טלי מורנו, מגישה את תוכנית הבוקר של "קשת" בערוץ 2, לצד דן שילון.

  למה לא: כי בשביל מה לה כל כאב הראש הזה, כשאפשר לסיים את יום העבודה בתשע בבוקר? חוץ מזה, היא עזבה את ערוץ 10 אחרי צרות כאלה ואחרות שעברה שם, אז לא בטוח ששני הצדדים ירצו לחזור ולשלב ידיים.

  למה כן: כי באופן מפתיע, עד עכשיו לא היתה לנו בלונדינית ברשימה. ואם צריך מישהי שתאיר את המסך לצד יעקב, הרי שזו תהיה טלי הזוהרת.

   

  ערב טוב מירב

  היום: מירב מילר, מגישת "מבט" - תפקיד אותו קיבלה לאחר שגאולה אבן אמרה לא.

  למה לא: בגלל שבית לא עוזבים. השדרוג שמילר עברה כשמונתה למגישת "מבט" כל כך משמעותי, עד שנדמה כי עזיבתה את רוממה תהיה כיריקה בפרצופה של רשות השידור. חוץ מזה, מה רע לה ליד ינון מגל?

  למה כן: בגלל הרייטינג. לא שבערוץ 10 מדובר במציאה מי יודע מה, אבל כפול מ"מבט" זה בערך כן, וחוץ מזה (1) - היא רגילה לחלוק את האולפן עם אנשים שבילו לא מעט שנים בערוץ 10. וחוץ מזה (2) - גם היא די בלונדינית, שכבר אמרנו שזה לא רע.

   

  ערב טוב דליה

  היום: דליה מזור, כוכבת הריאליטי הגדולה של "רוקדים עם כוכבים" בערוץ 2.

  למה לא: בגלל הוותק. מזור, גברת טלוויזיה בשבילכם, יכולה להיות האמא של יעקב אילון בכל הקשור בקילומטראז' שידור. גם העברית הצחה שלה עלולה להתקלקל בשידור הצעיר והדינמי של ערוץ 10. חוץ מזה, הכובד הכללי שיווצר על המסך כשדליה תשב לצד יעקב יהיה בלתי נסבל.

  למה כן: בגלל הוותק. אולי הגיע הזמן שלמהדורה הצעירה והמגניבה של ערוץ 10 תצטרף מישהי מנוסה שתשלוט ביד רמה בשולחן המסתובב, ותיקח ליעקב את השלט מהיד. חוץ מזה, בימים אלה ממש היא מתנסה בשידור המסחרי, אמנם במסגרת תוכנית ריאליטי - אבל גם שם כבר יצא לה להעביר את השידור לפרסומות. אז למה שלא תיקח גם את הניסיון הזה לערוץ 10?

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מיקי. קרב הירושה החל
  גאולה. הזדמנות נוספת
  צילום: יוסי מימוני
  לינוי. אקזיט
  צילום: דנה קופל
  תמר. בדיוק בזמן
  צילום: ינאי יחיאל
  צילום יוסי רוט
  לילך. הגיע הזמן
  צילום יוסי רוט
  מורנו. צריך בלונדינית
  צילום: יוסי צבקר
  צילום: שלומי קיים
  מירב. דאבל רייטינג
  צילום: שלומי קיים
  מומלצים