שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יותר מזל משכל

  "לעוף על המיליון" הוא שעשועון שמזכיר את קודמיו הידועים כמו "הכספת" או "אחד נגד מאה" ואפילו המנחה הוא תואם אברי גלעד. אבל הקסם שבצפייה באנשים נופלים עושה את העבודה


  קבלו את הדור החדש של שעשועוני הטריוויה - שעשועון טריוויה שמכיל את כל שעשועוני הטריוויה האחרים. ב"לעוף על המיליון" שעלתה אתמול (ב') בערוץ 10 היה משהו מ"הכספת", משהו מ"אחד נגד מאה", משהו מ"גלגל המזל", משהו אפילו מ"החוליה החלשה", משהו מפורמט אמריקני שנקרא "Russian Roulette" (הבולענים שנפערים ברצפת האולפן) ומשהו מ"אל תפיל את המיליון", כי במקום בו מפילים שטרות, סופו שיפילו בו גם בני אדם.


  קיבוץ גלויות של שעשועונים ב"לעוף על המיליון"  (צילום: גיא קרן)

   

  לזכות ערוץ 10 יאמר שהם עובדים על הפורמט הזה כבר שנה, במהלכה הספיקו לריב עם "קשת" על חברת ההפקה של השעשועון, שבאופן תמוה הסכימה לקחת על עצמה גם את "אל תפיל את המיליון" עם ארז טל. בנוסף תחקירנית אחת שברה את הרגל בשלבי הפיילוט המוקדמים וארז בן הרוש

  התחלף בירון ברובינסקי. כך שערוץ 10 אולי חשבו על זה קודם, אם אפשר להגדיר שעשועון טריוויה תחת הקטגוריה של רעיון מקורי, אבל ערוץ 2 עלו ראשונים, ולפעמים מה שקובע זה מי שעולה ולא מי שנופל.

   

  נפילה קסומה

  למזלה של "לעוף על המיליון" היא שונה מספיק מאחותה בערוץ 2, כדי שלא נרגיש שמאביסים אותנו באותה ערימת חציר שהועלתה גירה מהערוץ השני. המתח נבנה בנקודות שונות במשחק והוא נמוך יותר, מצד שני הקצב מהיר יותר. אם הצופה שבכורסא משתלב בתוכנית במקומות בהם הוא עונה על השאלות יחד עם המתמודדים באולפן, פה יש לו יותר הזדמנויות לעשות את זה. החוקים של התוכנית לא היו ברורים (מה זאת עזרה ומאיפה היא צצה? מתי מותר לפרוש עם הכסף?) אבל מתבהרים תוך כדי תנועה, וחייבים להודות שאנשים נופלים זה מחזה מקסים שלא התעייף, לפחות לא בתוכנית הראשונה.


  איזה נפילה. אחת המתמודדות נופלת באולפן

   

  ולסיום ברובינסקי הצעיר, שיחסית לפעם ראשונה בַּים עשה עבודה לא רעה בכלל. דיבר קצת מהר מדי, ולפעמים קצת בקול רם מדי, אבל אין ספק שיש לו מספיק כריזמה כדי להחזיק שידור כזה. אני בטוחה שאני לא היחידה שקיבלה

  פלאשים של אברי גלעד כמעט בכל פעם שהוא דיבר, זז, הכניס ידיים לכיסים או ניהל את הסמול טוק עם המתמודדים, אבל אם כבר תואם, לפחות תואם מוצלח שמכוון גבוה.

   

  בסך הכל "לעוף על המיליון" הצליחה לזרום יפה עם פורמט חדש, הליהוקים עשו את העבודה והמוצר מחזיק ולא מעיק. רק עצה קטנה לאנשי השיבוץ - אחרי שאתם מסיימים סטייק, אתם אתם לא מזמינים עוד סטייק. תמצאו משהו אחר לשבץ אחרי ברובינסקי, שיפנה למי שכבר נשאר מול המסך אבל הוא לא עוד שעשועון טריוויה. אני בטוחה שתצליחו לעוף על משהו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברובינסקי. תואם אברי גלעד
  צילום: גיא קרן
  לאתר ההטבות
  מומלצים