שתף קטע נבחר

בנו של אבי כהן לרב קנייבסקי: ברך את אבא

בעקבות בקשה של תמיר כהן, יצא אריה אלטר לבית הרב קנייבסקי, מגדולי הדור החרדים, וביקש ממנו כי יברך את אבי כהן שמצבו קשה מאוד. "הכל בידי שמיים, ונסים יכולים לקרות".

מנכ"ל ארגון שחקני הכדורגל נסע לבני ברק, לבקש את ברכתו של הרב חיים קנייבסקי - מגדולי הדור בציבור החרדי -להחלמתו של אבי כהן, מבכירי כדורגלני העבר בכדורגל ויו"ר ארגון שחקני הכדורגל, שנפצע קשה בתאונת דרכים.

 

היום (ג') הגיע מנכ"ל הארגון, אריה אלטר, לביתו של הרב קנייבסקי בבני ברק, בעקבות בקשתו

של תמיר כהן, בנו של אבי. "תמיר ביקש ממני להגיע לרב קנייבסקי, כי הרגיש שהוא לא מסוגל", אומר אלטר, חברו הקרוב של אבי כהן. "על אף שהרב אדם עסוק ולא נוהג לשוחח עם מי שמגיע אליו, הוא ישב לדבר איתי מספר דקות. ביקשתי ממנו ברכה, ושיתפלל למען אבי. הוא בירך אותו פעמיים ברפואה שלימה והרבה ישועות".

 

"נסים יכולים לקרות"

אלטר מספר כי המפגש היה מרגש מאוד. "כשהגעתי לבית הרב, גיליתי שהוא גר ברחוב שבו נולדתי, והוא הכיר את סבא שלי. אני צאצא של רב גדול, ואני רוצה להאמין", מוסיף אלטר. "אם יקרה לנו נס, אז אני אהיה האדם הכי מאמין.

בחיים קורים לנו לא פעם דברים קשים, ולא תמיד התפילות עוזרות, אבל אני רוצה להאמין שלמרות שאנחנו פה רק עוברי אורח, הכל בידי שמיים, ונסים יכולים לקרות".

 

אתמול (יום ב') נפצע כהן באורח קשה בתאונת דרכים שאירעה ברמת גן, סמוך למתחם הבורסה ליהלומים.

כהן שרכב על אופנוע, נפגע על ידי מכונית שעברה במקום. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א טיפל בכהן, ופינה אותו במצב קשה לבית החולים "איכילוב" בתל אביב. כהן סובל מפגיעה בגזע המוח, והרופאים נלחמים על חייו.

 

תמיר, כדורגלן בולטון, הגיע מאנגליה והוא שוהה ליד מיטת אביו. הבוקר הוא פנה בבקשה: "מי שמכיר את אבי, שיתפלל".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"הרבה ישועות". הרב קנייבסקי
לא זז מאבא. תמיר כהן
צילום: עוז מועלם
צילום: יועד כהן
זקוק לתפילות. אבי כהן
צילום: יועד כהן
מומלצים