שתף קטע נבחר

הכוכבים של שלומי
איך עבר שלומי קוריאט מהמניירות של אבי הטחול מ"הבורר" לצעדי ריקוד עדינים? עם הרבה מכות, כאבים ופלסטרים. איך הוא הגיע לשלב המתקדם של התכנית ומה הסיבה שגורמת לו להבריז מחזרות של "רוקדים עם כוכבים"? התשובות בפנים
זו השנה העמוסה ביותר בחייו של שלומי קוריאט: הוא מככב בעונה השלישית של "הבורר" ומתחרה ב"רוקדים עם כוכבים" יחד עם בת זוגו לרחב, הדס פישר. בצד אלה הוא ודה שהוא מתקשה לתמרן את הקריירה שחשובה לו באמת - האבהות לשני ילדיו הקטנים. "בזמן האחרון אני בקושי רואה אותם", הוא אומר. "אני חוזר מאוחר בלילה אחרי שהם כבר ישנים ולפעמים אני מבריז מחזרות בשביל להקדיש להם זמן".

 

 

כתבת: איריס שטיבלמן; צילום: איתמר כהן; עריכה: שלומי בלבול

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מגבר מסוקס לרקדן ענוג

שלומי קוריאט מביא הביתה אוכל לילדים בזכות הדמויות הגבריות שהוא מגלם, אבל כשהוא מגיע מוקדם בבוקר לצילומי השער של "לגבר" הוא דווקא משאיר מחוץ לסטודיו את המניירות של אבי הטחול הקשוח ואת אלנ של הרקדן העדין. "זה לא פשוט לרקוד בכזו אינטנסיביות", הוא מספר, "הגוף שלי מפורק, יש לי פלסטרים תומכים בגב וכאבים בקרסול". עם כל הקושי הוא לגמרי משחק אותה: עד עכשיו הוא גבר על מתחרים חזקים כמו קובי פרץ וטל ברקוביץ' והוכיח שבנוסף למשחק הוא יכול לרקוד גם רומבה וגם ואלס אם צריך. הדרך למעלה תמשיך גם בשנה הקרובה כשהוא חתם על השתתפות במחזמר שיעלה בקרוב בהבימה ויבוסס על חייו של הזמר היווני, אריס סאן.  


(צילום: גל חרמוני)

 


עם הרקדנית הדס פישר (צילום: ורד אדיר)

 

שאלה אחרונה לסיום

אתה מרגיש מאוים מהקוביות של מרחב מוהר ומהיופי הטבעי של עדי הימלבלוי שסוחף אחריו מסמסים צעירים?

קוריאט: ממש לא. חוץ מי זה, יש מי שדואג לי, אשתי והסוכנת שלי שכבר מעורבות רגשית ומשתדלות לגייס כמה שיותר אנשים בפייסבוק שיצביעו לי".  


(צילום: גל חרמוני)

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלומי קוריאט. אבא רגיש
צילום: גל חרמוני
עם יהודה לוי ב"הבורר"
צילום: רמי זרגנר
לאשה בפייסבוק
מומלצים