שתף קטע נבחר

החתן הוסיף לעצמו גם את שם משפחת הכלה

כשרועי הגיע אל ליטל הביתה בראשונה, היא נלחצה מהמחווה המנומסת שלו כשביקש לשטוף בעצמו את הכוס ממנה שתה. היא לא היתה בטוחה כמה זמן הקשר הטרי יחזיק, כשהזמן עבר והבחור נשאר, היא הבינה שככה נראית אהבה

ליטל ורועי דראי יעקובוביץ, בני 31, נשואים שלוש שנים ומתגוררים באזור. היא עורכת דין לענייני גירושים "ומשתדלת מאוד לא להביא את העבודה הביתה", והוא משרת בחשבות המשטרה. הם הכירו ב-2006 באתר היכרויות, כשליטל כבר שבעה מדייטים והעמידה שורת דרישות קפדניות בכרטיס שלה.

 

"רועי היה ילד טוב ירושלים, ואני רווקה מהמרכז שמאסה בגברים תל אביבים טיפוסיים מניאקים. יצאתי להמון דייטים, גם עם הרבה בחורים טובים, אבל זה לא היה זה. כתבתי הרבה בכרטיס שלי – רציתי בחור מבוגר ממני, כדי שיהיה בוגר, מאזור המרכז כדי שלא יהיה מרחק רב בינינו, מעשן, כי אז עדיין עישנתי, ועוד כל מיני דרישות", מספרת ליטל.

 

רועי, שבהמשך יגלה לה שברגע שראה את הכרטיס שלה אמר לשותפו לדירה ש"זו תהיה אשתי", היה ישיר כשחזרה אליו בהודעה, ביקש את הטלפון שלה והתקשר עוד באותו הערב. אבל ליטל לא הראתה התלהבות מיידית: "כשגיליתי שהוא ירושלמי, בן גילי ושוטר, הדבר הראשון שחשבתי עליו זה שזה לא מה שרציתי. אבל העיניים היפות שלו קסמו לי, ובעיקר מצא חן בעיניי שכשהצעתי לו לפגוש אותי בדאנס בר בתל אביב שאליו הלכתי עם חברות, הוא הסכים".

 

התברר שליטל התרשמה מטקטיקה חכמה: "אני חשבתי לעצמי וואו, איזה השקעה, הבחור הזה אמיץ ולא מפחד כמו גברים אחרים ליפול ישר לגוב אריות של אשה וחברותיה. בדיעבד התברר לי שרועי חשב קצת אחרת, מבחינתו זה היה נהדר, היא תהיה עם חברות ואם לא תמצא חן בעיניי לא צריך להחזיר אותה הביתה ואפשר להשאיר אותה שם עם החברות שלה, קצר וקולע".

 

כשרועי הגיע, הוא שמח לראות דמות דומה לזו שראה בכרטיס, ולא מיהר לברוח לשום מקום: "הוא הזמין לי משקה, למרות שהיה לי אחד ביד, והזמין לעצמו בירה, שאחר כך גיליתי שרק החזיק אותה ביד כל הערב, כי הוא בכלל לא שותה אלכוהול. הוא היה די מקסים וחברותי ונראה שמצאתי חן בעיניו".

 

הצעת נישואים בכותל וחתונה עד לפנות בוקר

גם אחרי הנשיקה שהגיעה בסוף הערב ליד המכונית, ליטל, שמעידה על עצמה שפעלה באותה תקופה לפי הנחיות מהספר "למה גברים אוהבים ביצ'יות", עדיין לא השתכנעה: "ישר חשבתי, רק שלא ישלח לי סמס מהר מדי. לשמחתי הוא שלח אחד, אבל רק למחרת, שוחחנו שוב בערב והוא דאג מראש לשריין פגישה נוספת איתי, ואז כבר חשבתי שהנה גבר טוב!"

 

בפגישה הראשונה שלהם לבד הם הלכו לסרט ואחריו ישבו בבית קפה. ליטל זוכרת שהיה מאוד נחמד "אבל אני, שהתרגלתי כל כך ללבד לא ידעתי כמה זמן זה יחזיק". רועי היה עקשן מספיק ולא ויתר עליה: "כשהגיע אליי הביתה בפעם הראשונה ושטף אחריו את הכוס ששתה ממנה בכלל נלחצתי. חשבתי, מה הוא פולש לי לחיים, אבל בדיעבד הבנתי שזה סוג הגברים שלא יתנו לך לעשות הכל לבד!" היא מוסיפה בחיוך.

 


עשרה חודשי הכנות ו-700 מוזמנים לחתונה (צילום:פוטוסינתזה רונן טלקר)

 

אחרי חמישה חודשים יחד, בהם האמון והאהבה נבנו, רועי הזמין טבעת והציע לליטל נישואים בכותל, אחרי שליטל הצליחה להרוס חצי מההפתעה שכללה גם טיסה לאיטליה. "מטבעי, כשאני מריחה משהו חשוד אני מיד מתחילה לתהות. אחרי שרועי התחיל להתנהג לא כרגיל והיו יותר מדי אירועים מוזרים הכרחתי אותו להגיד לי מה קורה. הוא סיפר לי על הטיסה כך שיכולתי לארגן לעצמי תיק מראש".

 

על ההצעה רועי הצליח לשמור בסוד, למרות שתחושת הבטן של ליטל אמרה לה שאם הולכים לכותל לפני הטיסה, כנראה שמשהו מתבשל. השניים נישאו ביוני 2007, בתום עשרה חודשים קדחתניים של הכנות. "זה היה ב'אווניו' שבדיוק נפתח, עם 700 אורחים בלילה משגע שנגמר לפנות בוקר. זו החתונה שבמשפחות שלנו זוכרים כחתונת השנה".

 

"התאומים גזלו שינה, אבל הכניסו לחיינו אושר צרוף"

רועי כן הצליח להפתיע את ליטל כשהגיעו לרבנות: "הרב שאל את רועי מה יהיה שם המשפחה והוא אמר 'דראי יעקובוביץ' ולקח על עצמו גם את שם משפחתי. התרגשתי", היא נזכרת.

 


המשפחה המאושרת. כבר מתכננים על אח או אחות קטנה לתאומים

 

 

הזוג עבר לגור באזור בדירה ששיפצו יחד, וחצי שנה לאחר החתונה נכנסה ליטל להיריון, "השמחה היתה עוד יותר גדולה כשגילינו שבפתח מחכים לנו תאומים. הם נולדו לפני שנתיים, בנים מדהימים, היהלומים שבכתר, נועם ועמית, שגזלו מאיתנו שינה אבל הכניסו לחיינו אושר צרוף ומבורך שאי אפשר לתאר".

 

לא מזמן יצאו ליטל ורועי סוף סוף לירח דבש אמיתי בתאילנד, וכעת הם כבר חושבים על אח או אחות קטנה לנועם ועמית "למרות שיש סיכוי של 54% לתאומים בפעם השנייה", מוסיפה ליטל.

 

על הקשר ביניהם אומרת ליטל: "יש בינינו הרבה אהבה, הבנה וכבוד הדדי. רועי מכין את האוכל בבית, אני אופה, שנינו מתחלקים בגידול הילדים בכל דבר ועניין והוא אבא מדהים וגבר מיוחד שמתייחס לאשתו כאל מלכה: שוויוני, מעריך, מפנק ומסור. ולגבי מה רועי חושב עליי, אני משערת לעצמי שיגיד שאני 'הבוס', אבל שהוא חולה עליי. טוב נו, גם אני עליו".

 

  • זוגות שסיפורם המלא ותמונותיהם יתפרסמו בערוץ יחסים יקבלו במתנה ספר רומנטי אישי בכיכובם, מתנת בני רן הוצאה לאור.

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הוסיף את שם משפחתה לשמו. רועי וליטל
:צילום: פוטוסינתזה רונן טלקר
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים