שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חושב שאתה בזבזן? תראה כמה החברים שלך מוציאים

  שירות חדש יאפשר ללקוחות הפועלים להשוות את התנהלותם הפיננסית לזו של לקוחות אחרים לפי פילוח של גיל, מצב משפחתי ורמת הכנסה. המידע יתבסס על התנהלותם של מאות אלפי לקוחות הבנק בחשבון העו"ש וכן בכרטיסי האשראי שהונפקו על ידי הבנק

  מהו סל הקניות החודשי של החברים או השכנים שלכם ואיך הם מתמודדים עם המינוס? בנק הפועלים יציע בקרוב שירות חדש באמצעותו ניתן יהיה להשוות את ההתנהלות הפיננסית של הלקוח להתנהלותם של לקוחות אחרים בעלי מאפיינים הדומים להם בפרופיל המשפחתי והכלכלי, במטרה להתנהל באופן חכם יותר ולחסוך בהוצאות.  

   

  הלקוחות יוכלו להיעזר במידע סטטיסטי מקיף ועדכני, על התנהלותו הפיננסית של הצרכן הישראלי. להשוות את סך ההוצאות הכולל ואת התפלגות ההוצאות לפי קטגוריות שונות, כגון מזון, תקשורת, חינוך, רכב, פנאי וכד'. 

   

  השירות החדש - "פועלים כמוני", ימנף את המידע הסטטיסטי שהבנק צובר על ההתנהלות הבנקאית של לקוחותיו וינתח את פעילותם הבנקאית בחלוקה ליותר מ-200 פלחי אוכלוסיה (לפי פילוח של גיל, מצב משפחתי, מספר ילדים רמת הכנסה, מקום מגורים ועוד), תוך יצירת קבוצות ייחוס להשוואה. המידע יתבסס על התנהלותם של מאות אלפי לקוחות הבנק בחשבון העו"ש וכן בכרטיסי האשראי שהונפקו על ידי הבנק. 


  כלי לניהול תקציב באתר הבנק

   

  כך לדוגמה, לקוחות שסך הכנסותיהם בחודש הוא 15 אלף שקל, יוכלו להשוות את ההוצאות שלהם לסל ההוצאות הממוצע של לקוחות בעלי הכנסות דומות, על מנת לבחון את הרגלי ההוצאה שלו. כך גם זוג צעיר בגיל 30 ללא ילדים שסך הכנסותיהם בחודש הוא עשרת אלפים שקל, יוכל להשוות את הוצאותיו לבני זוג בעל הכנסה דומה אך עם ילדים, טרם התרחבות המשפחה.

   

  סקר: עם מי תרצו להשוות?

  בימים אלו משיק הבנק סקר צרכנים מקיף באתר האינטרנט שלו, שיאפשר להבין לעומק את הפרמטרים השונים המעניינים את הלקוחות בניתוח פעילותם, לעומת קבוצות ההשוואה השונות.

   

  "הסקר יסייע לבנק להבין כיצד הלקוחות מגדירים את קבוצות הייחוס שלהם ולמי היו רוצים להשוות את עצמם" אומרת מירב ספקטרובסקי, מנהלת אגף שיווק ואסטרטגיה בבנק. ספקטרובסקי מציינת כי לשאלות הסקר יוכלו לענות כלל הגולשים באתר, אולם שימוש בנתונים, יוכל להיעשות רק על ידי לקוחות הבנק.

    

  המהלך הוא חלק משכלול שירות "ניהול תקציב", שהושק לפני כשנתיים ופורס בפני הלקוח תמונה עדכנית ומפורטת של ההכנסות מול ההוצאות שלו, תוך יכולת ניתוח והשוואה לתקופות שונות בעבר ותכנון טוב יותר לעתיד.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מה ההוצאות של משפחה כמונו?
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  מומלצים