שתף קטע נבחר

יעקב פרי התפקד לקדימה: "לא ארוץ לכנסת"

ראש השב"כ לשעבר אמר ל-ynet כי "הצמתים שאנחנו נמצאים בהם והולכים לקראתם הם קריטיים". לבני בירכה

רמטכ"ל, שוטר - וגם איש שב"כ. אחרי דן חלוץ ואליק רון, גם ראש השב"כ לשעבר, יעקב פרי, מצטרף לרשימת ארוכה של אנשי ביטחון לשעבר המתפקדים לקדימה. פרי התפקד הערב (יום ד') למפלגת האופוזיציה הגדולה, אחרי שנים ששמר על מרחק מהפוליטיקה, וסירב להתפקד למפלגה כזו או אחרת.

 

 

פרי אמר ל-ynet כי אין בכוונתו לרוץ לכנסת הבאה וציין כי "בסך הכל התפקדתי, ואני מתכוון לסייע כמיטב יכולתי וכישוריי. אני לא חושב שאני מתכוון לרוץ. שנים שמרתי מרחק ולאחרונה החלטתי שזה נכון לעשות את הצעד הזה ולנקוט עמדה.

 

"אני חושב שמצבה של המדינה, והצמתים שאנחנו נמצאים בהם והולכים לקראתם הם קריטיים, ועם כל הצניעות, אני חושב שקדימה מציגה עמדה שהיא מרכז, שלדעתי שפויה והיא תואמת את מרבית עמדותיי. זה מקום נכון להביע את מעט היכולות שלי".

 

פרי ציין כי יש לו ביקורת על התנהלות ממשלת נתניהו.

"אמרתי תמיד שלא קיבלתי החלטה ללכת לפוליטיקה והטיעונים שלי בעבר היו שאני לא חושב שאני מתאים, וגם שאיש אחד יכול לשנות. אלה היו הסיבות שלא הלכתי לפוליטיקה בעבר.

 

"גם היום אני לא רץ, ואני מתכוון לתרום ולהיות פעיל במפלגה הזו. לא הכרזתי שאני רץ לפוליטיקה או שאני מתמודד". לבני בירכה את פרי על הצטרפותו, ואמרה כי הבעת עמדה מצידו היא דבר מבורך לשיח הציבור הישראלי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלום בר טל
יעקב פרי. "לא מתאים לפוליטיקה"
צילום: שלום בר טל
מומלצים