שתף קטע נבחר

שופט התאבד בביתו במרכז הארץ

קרובת משפחתו של השופט מצאה את גופתו ולידה מכתב התאבדות. לאחרונה הוא נקרא לשיחה אצל מנהל בתי המשפט, לאחר שלא עמד בעומס התיקים

שופט שם הערב (יום ג') קץ לחייו בביתו שבמרכז הארץ. את גופתו של האיש גילתה קרובת משפחה. ליד הגופה נמצא מכתב התאבדות. גורמים המקורבים לחקירה אמרו כי ככל הנראה הלחץ בעבודתו של השופט הוא שהכריע אותו. רופא קבע את מותו. 

 

 

הערב הוזעקו כוחות ההצלה לביתו של השופט, לאחר שהוזעקו על-ידי קרובת המשפחה. כוחות ההצלה ביצעו בו פעולות החייאה, אך בסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו. על-פי החשד, השופט מת כתוצאה מחנק.

 

בסמוך אליו נמצא מכתב התאבדות שהשאיר ובו מנה את הסיבות שהביאו אותו לשים קץ לחייו. אחת הסיבות, כך על פי מקורבים, היא העובדה שלא עמד בעומס שהיה עליו כשופט. במכתב ההתאבדות הוא כתב לבני משפחתו שהוא מצטער על המעשה.

 

ל-ynet נודע כי לפני כשבועיים זומן השופט לשיחה אצל מנהל בתי המשפט, משה גל, ונשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש - בה נאמר לו שהוא לא עומד בעומס.

 

לדברי גורמים בכירים במערכת בתי המשפט, מזה כשלוש שנים לא הצליח

 השופט ששם קץ לחייו להתמודד עם עומס התיקים ונערכו איתו מספר שיחות בעניין, על ידי נשיאת בית המשפט ומנהל בית המשפט, אולם למרות כל השיחות הוא לא הצליח להתגבר על העומס.

 

אותם גורמים אמרו, כי נשיא בית המשפט ומנהל בתי משפט ניסו לעזור ולסייע לשופט ובשנה האחרונה הוא הועבר לבית משפט אחר, המוגדר קל יותר, בה הוא טיפל בתיקים באופן מהיר יותר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ניב קלדרון
מותו של השופט נקבע במקום. ארכיון
צילום: ניב קלדרון
מומלצים