שתף קטע נבחר

בחור כארז. לא רק הבן של נשיא המדינה

ארז נבון עובד קשה כדי שיעריכו אותו בזכות הקריירה הנדל"נית המרשימה שלו, ולא רק בגלל שם המשפחה המחייב שלו. בנו של הנשיא לשעבר, יצחק נבון, מרגיש בנוח מול המצלמה ומגלה שהבן שלו מרגש אותו יותר מהמיליונים בבנק

השם ארז נבון מצלצל מוכר בעיקר לאלה מביניכם שעוקבים באדיקות אחרי המדורים הכלכליים. לאלה שעדיין לא מזהים אותו נספר, שמאחורי שם המשפחה של הגבר המצליח הזה מסתתר ייחוס משפחתי מכובד: ארז הוא בנם של נשיא המדינה החמישי, יצחק נבון והפעילה החברתית, אופירה נבון ז"ל.

 

בואו להיות חברים שלנו גם בעמוד הפייסבוק של אתר לאשה

  

 

למה לא פוליטיקה עכשיו

בניגוד למצופה ארז נבון דווקא לא הלך בדרכי אביו ובחר להתרחק מהפוליטיקה: "לא מושך אותי ללכת לפוליטיקה. כנראה שאני לא רוצה את זה מספיק".

 

  • ואם יגידו לך לוותר על הקריירה שלך לטובת קריירה פוליטית מובטחת?

"אני חושב שהייתי הולך על זה. הנה, קיבלת סקופ".  


ארז נבון. גבר-גבר על שער "לגבר" (צילום: גל חרמוני)

 

הון שמוערך במיליונים, והוא רק בן 37

נבון, שהתחנך על ברכיהם של ראשי ממשלה ופוליטיקאים חשובים כמו עזר ויצמן ומנחם בגין, בגר והפך לאיש עסקים מצליח. הוא עורך דין במקצועו ובעיסוקו - יזם נדל"ן שמעורב בבניית מאות יחידות דיור בפנמה (עם שותף מקומי), שותף של חברת פאנאגיה נדל"ן במספר נכסים בגרמניה ובעבר אף היה שותף לארגון קבוצת רכישה למגדל הגימנסיה בתל אביב. בנוסף, נבון משמש כדירקטור בהכשרת היישוב מלונות. כל אלה - והוא רק בן 37. הונו מוערך במיליוני שקלים.

 

אגב, כפי הנראה העובדה שגדל לצד הורים שהיו חשופים לתקשורת והיה בעצמו אטרקציה תקשורתית (הוא היה רק בן 5 כשאביו התמנה לנשיא המדינה וזכור כמי שהוסיף חן למשכן הנשיא -א.ש) מסייעת לו לחוש בנוח היום מול המצלמות, בצילומי השער של מגזין לגבר - בלאשה.  

 

אבל עם כל הכבוד לייחוס ולקריירה הענפה, הדבר שעליו הוא מדבר הכי הרבה בזמן הצילומים, יותר מבניינים ונכסים הוא בנו הבכור, יואב, שנולד לפני שנה ואוצר המילים שלו כולל כרגע רק מילה אחת - אבא.


עם אשתו חניטל ויואב. אומר בינתיים מילה אחת: אבא (צילום: אלה סברדלוב-קרן)

 

עוד כתבות באתר לאשה

זה הסוד שלו - ליאור סושרד רוצה לעשות את לאס וגאס

דנה פרידר לא רוצה לדבר על התקרית עם ערוץ הילדים

מה קונים במתנה לגבר? רועי ירושלמי מציע רעיונות

 


 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עם הבן יואב
צילום: אלה סברדלוב-קרן
צילום: לע"מ
בילדות: עם ההורים אופירה ויצחק נבון עם ארז
צילום: לע"מ
לאשה בפייסבוק
מומלצים