שתף קטע נבחר

Celio הלינה שכר לנערה: "בריונות וחוצפה"

דנה איילון עבדה בדצמבר שלושה ימים בחנות Celio בקניון, והייתה אמורה לקבל 400 שקל, אבל למרות פניות חוזרות ונשנות עדיין לא קיבלה את הכסף. אבי הנערה: "למה הזלזול הזה בעבודה שלה?" הרשת: "מצטערים, מפצים"

כמה קל לגזול 400 שקל מנערה בת 17: דנה איילון, תלמידת תיכון מרמת גן, עבדה בדצמבר 3 ימים בחנות של רשת האופנה Celio בגבעתיים, במסגרת "סייל" שנעשה בחנות. דנה עבדה 23 שעות ולפי שכר המינימום לנוער הייתה אמורה להשתכר בסך הכל כ-400 שקל. לטענתה, מילאה בחנות את כל הטפסים הנדרשים והעבירה לרשת את מספר תעודת הזהות שלה, כתובתה ומספר חשבון הבנק שלה כדי שיוכלו לשלם לה בצ'ק או בהעברה בנקאית.

 

 

אלא שנכון להיום (ג') בצהריים דנה עדיין לא ראתה את הכסף. "ב-10 לינואר המשכורת לא הגיעה, אז פניתי למנהלת החנות ושאלתי מה קורה והיא אמרה שאחד המנהלים עשה טעות והבטיחה שזה יטופל", היא אומרת, "חיכיתי בסבלנות כמו שהם ביקשו, אבל גם ב-10 לפברואר הכסף לא הגיע. זה פשוט מבאס ומכעיס".

 

השבוע נכנס לתמונה אביה של דנה, אורן איילון, וניסה גם הוא לקבל תשובות מהנהלת הרשת. "התקשרנו עשרות פעמים, גם אני וגם הבת שלי, ואפילו לא הצלחתי להגיע למנהל האזור", אומר האב, "אין עם מי לדבר. בחיאת דינק, אני לא מבין למה הזלזול הזה בעבודה של בנאדם. נדמה למישהו שאפשר להלין שכר, שזה מובן מאליו וזה בסדר. זאת בריונות וחוצפה לשמה".

 

מהנהלת הרשת נמסר בתגובה: "ראשית, אנו מתנצלים בפני העובדת על אי העברת השכר במועד הנדרש, שמקורה בטעות אנוש. נכון לזמן הפנייה שכרה של העובדת שולם. בשל האיחור במועד תשלום השכר, אנו דואגים להעביר תוספת הלנה המגיעה לה על פי חוק".

 

יש לציין שהנערה ואביה טוענים כי עד לרגע פרסום הכתבה היא לא קיבלה את השכר. 

 

המידע הראשוני הגיע באמצעות האי-מייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים