שתף קטע נבחר

ח"כ שמאלוב: פמיניזם רדיקלי הוא ג'יהאד פמניסטי

מי שעוררה סערה כשיצאה נגד אמהות חד-הוריות ותיאור מוגזם של הטרדות מיניות, מתלוננת כעת ש"הפמיניזם הרדיקלי דוחק את הנאור". לדבריה המדינה "מתקצבת ארגונים שפועלים לשסע את החברה", וארגוני נשים עוסקים בהטרדות "כי זה צהוב"

ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ' מסיעת קדימה ממשיכה במאבקה למען ערכי המשפחה, כפי שהיא רואה אותם, ונגד תנועות פמיניסטיות. בכנס שארגנה ונערך היום (ג') בכנסת, אמרה שמאלוב-ברקוביץ' כי "הפמיניזם הנאור הולך הצדה, ומי ששולט זה הפמיניזם הרדיקלי. איך קראנו לזה? 'הג'יהאד הפמיניסטי'".

 

עוד עדכונים בעמוד הפייסבוק של ynet

 

בכנס תחת הכותרת "שיוויון בין המינים" אמרה ברקוביץ' כי "מדינת ישראל, שהוקמה על ערכי הקהילה והאחדות, נותנת ידה ומתקצבת פעילות ארגונים הפועלים לשסע את החברה ולהעצים את האינדיווידואליזם כערך". שמאלוב-ברקוביץ' מנתה חוקים שלדעתה על המדינה לחוקק כדי לחזק את התא המשפחתי האורגני, ביניהם סבסוד של המדינה לייעוץ זוגי.

 

ח"כ שמאלוב-ברקוביץ' כבר עוררה בחודש שעבר סערה, כשנחשפו דברים שאמרה, ושבהם תקפה את ה"טרנד" כהגדרתה של אמהות חד-הוריות שמבקשות הטבות. "נהיה מין בון טון להיות חד-הורית שהחליטה לעשות ילד מחוץ למשפחה, ואחר כך לבוא למדינה ולבקש הטבות על זה ועל זה ועל זה וכולם מבסוטים", אמרה אז. היא גם דיברה בגנות ההגזמות לכאורה בתיאור הטרדות מיניות, והאשימה את אורלי אינס, שהתלוננה נגד ניצב אורי בר-לב, שנזכרה "אחרי מאה שנה". בקדימה התנערו אז מדבריה.

 

צפו בדברי ח"כ שמאלוב-ברקוביץ' שנחשפו בחודש שעבר: 

 

"היום רק משפחה עם אמצעים יכולה ללכת לייעוץ זוגי, אבל תיק משפטי שלמשפחה מתגרשת עולה כ-100 אלף שקלים לכל צד. יש כאן תעשיית כסף ענקית על גבם", אמרה היום חברת הכנסת. היא הציעה לספק קורסים בהורות להורים חדשים בחינם, לאפשר חופשת לידה לגבר שאינה תלויה בחופשת הלידה של אשתו, ולהחיל יום לימודים ארוך, "שיבטיח את שלומם של הילדים בסביבה בטוחה".

 

"מה מעניין את ארגוני הנשים? הטרדות מיניות", אמרה שמאלוב-ברקוביץ'. "למה? כי זה צהוב, ואני לא מקלה ראש לא בהטרדות מיניות ולא באונס. אנשים שעושים את המעשים האלה סופם להירקב בכלא, ויכול להיות שגם זה קשור בחינוך".

היא אמרה כי ההורים צריכים להתחיל להגביל את ילדיהם ולתת להם לחוות את הילדות. "הם צריכים להיות ילדים, הם לא יכולים להיות מבוגרים בגיל שש. צריך להחזיר את השפיות".

 

בכנס השתתפו עשרות אנשים, מחציתם נשים, שהביעו זעם ה"עליהום" שמתקיים לדבריהם נגד הגברים בישראל. הסקסולוגית איריס בראון הסבירה כי "יש מחקרים המעידים שנטייה להומוסקסואליות ולסביות זה גנטי, אבל נובעת גם מהיעדר דמות אב. צריך לפנות לגברים מקום בזוגיות ובמסגרת המשפחתית". יו"ר עמותת פמיליסטים, גיל רונן, הגדיר את הכנס "כיכר א-תחריר", זכר לסמל המהפכה במצרים. "מתחילה פה מהפכה אמיתית", אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ח"כ שמאלוב. "להחזיר את השפיות"
צילום: צביקה טישלר
מומלצים