שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: shutterstock

  מכירים מכיתה ה', אבל הפכנו לזוג בזכות פייסבוק

  השנים חלפו, והקשר שלא ממש היה נותק. עשור אחר כך, בעידן הפייסבוק הפכנו לחברים אפלטוניים ברשת, עד שהוא הקיש עליי באפליקציית היכרויות. הוא אמר שחבר עשה את זה "בטעות", אני לא האמנתי, ונפגשנו. סיפור ראשון בתחרות "נפלנו ברשת"

  הכרנו לראשונה בכיתה ה', אבל החיים לקחו אותנו לכיוונים אחרים. בהתחלה הייתי חברה של חבר שלו, כך יצא שהסתובבנו באותם ערבי כיתה, ישבנו על הברזלים בקניון השכונתי של מרכז חורב בחיפה למי שמכיר, שבתחילת שנות ה-90 היה מוקד מרכזי בחייו של כל חיפאי מצוי בגילי 10-18.

   

   

  אחרי שחלפו להן שלוש שנים גילינו, כל אחד בנפרד, את חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע. היינו בחוגים מקבילים, ויצאנו לכל הטיולים ביחד אבל טל לא ממש השתין לכיוון שלי. בטיול בכיתה ח' ממש רציתי שהוא יתחיל איתי אבל הוא לא עשה כלום! בדיעבד הסתבר שהוא היה בעניין, אבל התבייש.

   

  השנים עברו והקשר שלא ממש היה, נותק. ושוב, יד המקרה הביאה לכך שהתגייסנו שנינו לאותו חיל, באותו החודש. עכשיו אני חייבת להודות שמגיע הקטע בו אני יצאתי קטנה. לטענתו נפגשנו פעמיים במהלך השירות והייתי ממש סנובית. אני (במפתיע) לא זוכרת שום פגישה כזאת ומכחישה בתוקף! למרות שהוא כנראה צודק. ושוב, נותק הקשר הרופף.

   

  עשור אחר כך, ואנחנו כבר בעידן הפייסבוק. אתם מכירים את הקטע הזה שרק פתחתם חשבון בפייסבוק, ואתם רואים שלכולם יש מליון חברים ואתם רוצים גם, אז אתם מוצאים כל מיני אנשים שהכרתם מזמן? אז ככה זה היה. מצאנו זה את זו דרך חבר משותף ונעשינו חברים אפלטוניים ברשת. לי בכלל היה חבר אז, וגם לטל היתה חברה.

   

  כעבור כמה חודשים, כשאני כבר נפרדתי מהבחור שלי והוא מהבחורה שלו, פתאום,"מישהו" הקליק עליי באפליקציית היכרויות. עכשיו העניין מסתבך: טל החצוף טען שחבר שלו שהיה אצלו בדירה פתח את האפליקציה ובמקרה לחץ דווקא עליי. נשמע לכם אמין? אז זהו, שגם לי לא. כך או כך, החלטנו להיפגש בעולם שבחוץ.

   

  הוא קיבל את הצעתי לישון על המזרון המתנפח בסלון

  בהתחשב בנסיבות אני חשבתי לתומי שאני בדייט, אבל טל אמר שמדובר בפגישה של העלאות זיכרונות בין שני ידידים. זה אולי מסביר למה הוא אפילו לא הציע לשלם את החשבון.

   


  מצאנו את עצמנו מתנשקים, והשאר היסטוריה. טל ועדי.

   

  ממורמרת, ומתוך נימוס פולני בלבד, הצעתי לו שאם הוא שתה יותר מידי אחרי בקבוק היין שחלקנו, והוא לא רוצה לנסוע ככה לחיפה מתל אביב בה נפגשנו, יש לי מזרן מתנפח והוא יכול לישון אצלי בסלון. ממש קיוויתי שהוא יסרב בנימוס, במיוחד כשהודעתי לו שיש לי עוד מלא עבודה הערב. להפתעתי הרבה, ולמזלי, הוא הסכים.

   

  כשנכנסנו לדירה שלי הפטרתי לעברו "תרגיש בבית" צונן, העברתי לו את המזרון והמשאבה לניפוח, והלכתי לחדר העבודה. בעודי יושבת ועובדת הוא נכנס לחדר, ופתאום עשה לי מסאז' בכתפיים. איכשהו מצאנו את עצמנו מתנשקים, והיתר היסטוריה.

   

  וחשוב לציין, באותו לילה טל ישן בסלון על המזרן המתנפח כפי שסוכם, לבד! באמת! עד היום הוא מקטר שזה היה ממש לא נוח. מאז, אנחנו כבר שנה ושלושה חודשים יחד. בהתחלה ניהלנו קשר בשלט רחוק ואחר כך עברנו לגור יחד בחיפה. ממש לא מזמן קיבלתי את הצעת הנישואים המושלמת והמרגשת ביותר, ואנחנו עומדים להתחתן ביוני.

   

  הפרסים:

  מקום ראשון - שובר זוגי לחמישי-סופ"ש על בסיס מקום פנוי, הכולל שני לילות על בסיס לינה וארוחת בוקר במלון הרודס פאלאס אילת, למימוש עד ליום 30.06.2011 - מתנת JDate  

   

  מקום שני - שובר לעיסוי זוגי של שעה בג'ניסרוז ספא אנד ספייס, הרצליה

  מקומות 3-10 יזכו במנוי לשלושה חודשים מתנת JDate - כדי להעביר את האהבה לחבריהם הפנויים.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בלילה הראשון הוא ישן על המזרן בסלון.
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים