שתף קטע נבחר

בעלי מעון יום בצפון חשוד באונס ארבע ילדות

נעצר באיחור של 7 חודשים: גבר בן 70, שהפעיל עם אשתו מעון יום פרטי ביישוב בצפון, חשוד בביצוע מעשים מגונים ובאונס של ילדות בנות 3 ו-4. הוא תקף מינית בעת שהסיע אותן מגנים לצהרון. תלונה הוגשה בשנה שעברה, אבל לא נעשה דבר

ומי ישמור על ילדי הגן? משטרת נהריה חוקרת חשד כי גבר כבן 70, שהפעיל עם אשתו מעון יום ביישוב בצפון, ביצע מעשים מגונים ואף אנס ארבע ילדות כבנות 3-4, בעת שהסיע אותן לביתן. לדברי המשטרה, הוא קשר את עצמו לחשדות המיוחסים לו. מעצרו של האיש, שתלונה נגדו הוגשה כבר לפני שבעה חודשים, ללא תגובה משטרתית - הוארך הבוקר (יום ו') בשלושה ימים.

 

 

החקירה החלה בראשית השבוע, בעקבות תלונות של הורים שבנותיהם שוהות במעון היום. על פי החשד, האיש ביצע את המעשים בעת שהסיע את הילדות. אדם המכיר את הפרשה אמר ל-ynet כי בשעות הצהריים האיש אוסף ילדים מגני הילדים ביישוב ומביא אותם לבית, שם הוא ואשתו מנהלים צהרון. הקורבנות הם מקרב ילדים אלה.

 

דובר מרחב גליל במשטרה, רב פקד ערן שקד, אמר כי מדובר במעשים מגונים ואף במעשי אונס שבוצעו בילדות. "עדיין איננו יודעים את ההיקף של המעשים", הבהיר רפ"ק שקד, "ואנחנו נמצאים כעת בקשר עם שאר ההורים בגן במטרה לבדוק אם ילדיהם נפגעו גם כן".

 

אם לילדה התלוננה כבר לפני 7 חודשים

בימים הקרובים יפעלו החוקרים בקרב הורי כל הילדים בגן, כדי לבדוק את היקף התקיפה. הבוקר הובא החשוד לבית משפט השלום בקריות, שם התקיים דיון בהארכת מעצרו. המעצר הוארך בשלושה ימים, עד יום שני הקרוב.

 

ראש המועצה ביישוב בו פועל המעון אמר ל-ynet כי תלונה ראשונה נגד החשוד הוגשה כבר לפני שבעה חודשים. "אמא מלווה בידידה הגיעה על מנת להתלונן על אירועים מהסוג הזה בזמן ההסעה. הן טופלו על ידי מחלקת הרווחה והתלונה הועברה כלשונה למשטרת נהריה. גם האמא הוזמנה להגיש שם תלונה, אבל מלבד גביית התלונה לא ידוע לי מה עשתה המשטרה מאז".

 

"לפני שבועיים וחצי-שלושה הגיעו אלי עוד זוג הורים, אב ואם, ואמרו כי שמעו על אירועים כאלה והיו מודאגים", הוסיף ראש המועצה. "הפניתי גם אותם להגיש תלונה במשטרה. אסור היה לנו, כרשות, לעשות מעבר לכך כדי לא לשבש את חקירת המשטרה. קיבלנו את הידיעה על המעצר רק היום". הוא הוסיף כי מדובר במעון יום פרטי שאינו מפוקח על ידי הרשות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים