שתף קטע נבחר

חינוך מיני: עינגה את עצמה בשיעור באוניברסיטה

הסטודנטים באוניברסיטת נורת'ווסטרן בארה"ב לא האמינו למה שרואות עיניהם. במהלך שיעור בנושא מיניות התפשטה אחת הנוכחות ועינגה את עצמה עם צעצוע מין, בסיוע בן זוגה. "אזכור זאת כל חיי", אמר אחד התלמידים. במשטרה מתלהבים פחות

מרצה בקורס למיניות האדם באוניברסיטת נורת'ווסטרן האמריקנית החליט להסביר לתלמידיו באופן מוחשי את חומרי הלימוד בקורס. בשיעור בנושא "קשירות ואמצעי עינוג נוספים", הופתעו הסטודנטים כשאשה שנכחה בשיעור קמה ממקומה, הורידה את בגדיה, עלתה על במת ההוראה ועינגה את עצמה באמצעות צעצוע מין לנגד עיניהם המשתאות, כאשר בן הזוג שלה מסייע לה.

 

  • ואיך נראים השיעורים באוניברסיטה שלכם? ספרו לנו בפייסבוק

ההדרכה המינית הלא צפויה התקיימה בחודש שעבר בכיתתו של ג'ון מייקל ביילי, פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטה שבמדינת אילינוי בארה"ב. לדברי קן מלווין-ברג, מרצה אורח שהעביר את השיעור, פרופ' ביילי הזהיר את הסטודנטים שלו לפני כן כי "מה שעומד לקרות יהיה מוחשי למדי".

 

במהלך השיעור, ג'ים מרקוס וארוסתו פיית קרול עלו על הבמה ונתנו את הופעת חייהם מול כמאה סטודנטים משתאים. השניים השתמשו בצעצוע מין חשמלי, בזמן שהמרצה הסביר על בטיחות והסכמה במעשה. "זה משהו שאזכור למשך כל חיי", אמר הסטודנט ג'סטין סמית בן ה-21, שמיהר אל השיעור לאחר שהשמועה על ההדגמה נפוצה בקרב הסטודנטים. "אני לא יכול לומר זאת על חומר הלימוד שלי", הוסיף.

 

המרצה "לא דואג לסטודנטים" 

הנהלת האוניברסיטה שילמה למרווין-ברג כמה מאות דולרים עבור השיעור המקורי שהעביר כמרצה אורח. הוא הסביר כי מרקוס וקרול, זוג הנוהג לחשוף את עצמו בפומבי ולאפשר לאנשים לצפות בהם מקיימים יחסי מין, שמחו לקבל את התשלום עבור ההדגמה.

 

המרצה האורח אמר כי ההדגמה לא היתה מתוכננת, ומרקוס הודה כי ארוסתו קרול הביאה עמה את צעצוע המין, אך השניים לא חשבו להעניק הופעה חיה באוניברסיטה. הם החליטו על כך בספונטניות רק לאחר הצגת סרטון בנושא, שנראה לו כלא אמין. "אני חושב שהקורס למיניות האדם הוא המקום הנכון לחשוף טעויות נפוצות בקשר למין, כפי שראינו בסרטון", הסביר. ארוסתו טענה כי ההדגמה לא נועדה לגרות את הסטודנטים, אלא ללמד אותם.

 

מרצה הקורס, פרופ' ביילי, אמר כי הוא עדיין לא החליט אם הוא מצטער על ההדגמה, אך הסביר כי "אין לי דאגה בנוגע לסטודנטים שלי". המשטרה המקומית הודיעה כי היא תבדוק את המקרה כדי לקבוע אם במהלך ההדגמה הופרו התקנות המקומיות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא לגרות. לחנך (אילוסטרציה)
צילום: ויז'אל/פוטוס
מומלצים