שתף קטע נבחר

אחיו של השוטר הנוקם: "מזל שהילדים לא נפגעו"

זוהר חדד, שנורה אמש במועדון הנוער בו עבד בנהריה, עדיין מאושפז וההלם ניכר בקולו. "מישהו בחר להתנכל לי", אמר ל-ynet, "מי שזה לא יהיה, הוא צריך לקבל את המגיע לו"

חיסול חשבונות? לקורבן הירי אין מושג מי רצה לפגוע בו. יממה לאחר שנורה במתנ"ס בנהריה, מאושפז צלם העיתונות זוהר חדד במצב קל בבית החולים בעיר, אולם ההלם עדיין ניכר בקולו. במהלך הלילה נותח חדד, אחיו של אחד "השוטרים הנוקמים", שהורשעו בהנחת מטען חבלה מתחת לרכבו של העבריין מיכאל מור. הוא יישאר בבית החולים לעוד מספר ימי אשפוז, תחת אבטחה, לאחריהם יזדקק להליך שיקום של מספר שבועות.

 

 

"מישהו בחר להתנכל לי", אמר חדד בשיחה עם ynet, "אין לי מושג על מה ולמה. אני משאיר את הנושא לחקירת המשטרה, ואני מצפה שהיא תיכנס להילוך גבוה ותתפוס את מי שעשה את זה". חדד נורה בירכו במשרד של מועדון הנוער בו הוא עובד. "זה לא צחוק, היו שם באותו זמן בני נוער שבאו לחוג מחשבים, מזל שאף אחד מהם לא נפגע כי הם היו בחדר ליד".

 

הוא סירב להתייחס לאחד מכיווני החקירה המשטרתית ולפיו הוא נורה על-ידי גורמים הקשורים במיכאל מור בשל הקשר המשפחתי שלו לאחד השוטרים. "מי שזה לא יהיה הוא צריך להיעצר, להיחקר ולקבל את המגיע לו".

 

חדד סיפר כי אחיו שמע על המקרה בכלא כאשר צפה במהדורת החדשות אמש. "הוא התקשר אליי אתמול והיום לשאול לשלומי", אמר חדד, "הוא היה מופתע ומודאג ממה שקרה לי וחיזק אותי".

 

בתום הערכת מצב אמש החליטה המשטרה לתגבר את השמירה סביב בתי "השוטרים הנוקמים" וסביב בתי קרובי משפחתם. בישיבה המיוחדת השתתפו מפקד מחוז צפון, ניצב שמעון קורן, מפקד מרחב הגליל תת-ניצב מנחם חבר ומפקד תחנת נהריה, סגן-ניצב אילן הרוש.

 

את האירוע חוקרת היחידה המרכזית של מרחב גליל בשיתוף תחנת נהריה. מפקד מרחב גליל, תת-ניצב מנחם חבר, הדגיש אמש כי "חשוב לנו לוודא שתחושת הביטחון של אזרחי נהריה ושל משפחות השוטרים תישמר. אנחנו רואים בחומרה רבה את האירוע במועדון הנוער. בכוונתנו להשקיע את מירב המאמצים להגיע במהרה למי שעומד מאחורי מקרה הירי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בני הנוער היו ליד. המועדון בנהריה
צילום: אבישג שאר ישוב
התקשר לחזק. אלדד חדד
צילום: מורן שביט
מומלצים