שתף קטע נבחר

חזון מיליון המתנחלים

מטרת הרוצחים באיתמר היא חיסול הישות הציונית. זה כתוב באמנה שאבו מאזן עוד לא ביטל. לרצח הזה יש תשובה אחת - תשובה של עם שאינו מכופף את ראשו

לרצח המזוויע של הדס הקטנה יש תשובה אחת - מיליון יהודים ביהודה ושומרון. מול מיטותיהם של אלעד ויואב אנחנו חייבים להבהיר לערבים ולעולם - אנחנו נחדש את תנופת הבניה ביש"ע. חזון המיליון הוא חזונו של עם גאה ששב לארצו, ולא מוכן להתקפל נוכח מרצחים שפלים.

 

לרוצחים הללו יש מטרה מדינית. צריך לפתוח את האוזניים, לא לטמון את הראש כבנות יענה, ולהקשיב מהי המטרה של המרצחים. הם לא באו לפגוע אישית ברב אודי או ברותי הי"ד, הם גם לא רצחו רק בגלל צימאון דם, הם שחטו תינוקת בת 4 חודשים משום שקראו את אמנת פתח, כן זו מפלגתו של אבו מאזן, האומרת: "המאבק המזוין הוא אסטרטגיה ולא טקטיקה. המהפכה המזוינת של העם הערבי הפלסטיני היא גורם מכריע במערכה עד השחרור וחיסול הנוכחות הציונית. מאבק זה לא יופסק אלא לאחר חיסול הישות הציונית ושחרור פלסטין". אם מישהו חשב שהאמנה הזו בוטלה כבר, מוזמן לפתוח את אתרי האינטרנט של פתח. אם מישהו חשב שהרשות הפלסטינית בהתחכמותה ביטלה אותו, מוזמן לקרוא את ההחלטות ועידת הפתח האחרונה בבית לחם מדצמבר 2009, המאמצת שוב את פרקי האמנה.

 

ואם דילגו הרוצחים על אמנת פתח, הם בוודאי קראו את אמנת החמאס: "אין פתרון לבעיה הפלסטינית אלא באמצעות הג'יהאד". האנשים הללו מתחנכים לכך שבאמצעות רצח, הם יגרשו את היהודים. לא את תושבי איתמר הם רוצים לגרש, אלא את הישות הציונית.

 

הבעיה היא הרוח הגבית שהרוצחים הללו מקבלים. הם רואים שמלאכתם מצליחה, העולם השתכנע שהבעיה היא הכיבוש, ברק חוסיין אובמה דורש ממדינת ישראל הקפאת בנייה אפילו בירושלים, וברק אהוד מחרה מחזיק אחריו - הקפאה. הם שומעים שמדינת ישראל עומדת להרוס מאחזים, הם מסתכלים מכפריהם בהשתאות על שוטרי משטרת ישראל יורים בכדורי גומי על המתיישבים, ומסיקים שהיהודים עומדים להתקפל, רק נדחוף אותם עוד קצת. הם שומעים על חזון שתי המדינות של שמעון פרס, ומחרה מחזיק אחריו נתניהו, ומבינים שעוד מעט, אכן יהיו בידיהם שתי המדינות. הם מזמן הגיעו למסקנה שתרבות קורי העכביש כפי שקרא לה חסאן נסראללה היא תרבות של כניעה, אם רק יפעילו עוד טרור.

 

מול החזיונות הללו של הפלסטינים, ומול'חזון שתי המדינות, מדינת ישראל חייבת להציב חזון אחר: "חזון המיליון" - מיליון יהודים ביהודה ושומרון. התנועה הציונית, בכל שנותיה, הבהירה שהמענה למרצחים הוא התיישבות. רצח טרומפלדור בתל חי בי"א באדר 1920, לא הביא להתקפלותה של ההתיישבות, אלא להכפלתה עשרת מונים. רצח טרומפלדור צויין במעשי התיישבות חוזרים ונשנים בכל שנה בי"א באדר - יום תל חי (שחל ביום חמישי הקרוב), לא רק על ידי נוער בית"ר (ברית יוסף תרומפלדור) שייסד זאב ז'בוטינסקי, אלא על-ידי ההגנה וכל תנועות הנוער.

 

חבלי יהודה ושומרון, בניהוג למה שנהוג לחשוב, ברובם ריקים, אדמות המדינה ממתינות למתיישבים שיגאלו ויתיישבו בהם, מיליון יהודים בשנים הקרובות. המענה הזה הוא מענה של עם שלא מכופף את ראשו. אכן, איננו רוצים לשלוט בחייהם של הערבים, אנו מעוניינים שערביי ג'נין, רמאללה וחברון ינהלו את חייהם בעצמם. אבל עלינו לעקור מלבם את הסיכוי לגרש אותנו מארצנו. את השאיפות הלאומיות שלהם יוכלו לממש בירדן. בארץ ישראל המערבית יש מקום למדינה אחת, מדינת היהודים.

 

הדה-לגיטימציה בעולם תלך ותגבר, וכל תוכניות ההסברה של מדינת ישראל לא יועילו, אם מדינת ישראל לא תשכיל לדבר על זכותה המלאה על ארץ ישראל, זכות שאין לה תוקף בלי האחיזה וההתיישבות בלבה של הארץ. חזון המיליון - כן, אנחנו יכולים.

 

עדי מינץ, מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים