שתף קטע נבחר

המתנחלים לשרון: "החלף את קמפיין השלום"

מתיישבי יהודה ושומרון מתלוננים כי מסע הבחירות של הימין מתעלם מהם וקוראים לליכוד להחליף את הסיסמה "רק שרון יביא שלום"

תושבי יהודה ושומרון תובעים מהליכוד להסיר את המודעות הקושרות את אריאל שרון עם השלום, כדוגמת "רק שרון יביא שלום" ו"אריאל שרון מנהיג לשלום", שנתלו בימים האחרונים ברחבי יש”ע.
לדברי דודו כהן, יו"ר סניף מעלה אדומים של הליכוד, אנשי יש”ע דורשים מסרים אחרים, שמתמקדים בנושא הביטחון ובשלמות הארץ.
בין ההצעות שהגישו המתנחלים לקמפיין שיפנה שרון לתושבי יש”ע, מופיעות הסיסמאות: "עם שרון לניצחון" ו-"רק עם אריק ננצח". המתנחלים מתנגדים לאזכור אלמנטים של שלום, שבעיניהם לא מייחדים את שרון מברק.
ל-ynet נודע כי בימים האחרונים הוסרו שלטים אלה מצמתים מרכזיים ביש"ע ובמוקדים אחרים בהם היו תלויים. בימים הקרובים אמור בני כשריאל, יו"ר מועצת יש”ע, להוציא מכתב לציבור המתנחלים, בו הוא קורא להם לתמוך בשרון.
מטיוטת המכתב שהגיע ל-ynet עולה כי כשריאל פונה באופן אישי לתושבי יש"ע לבוא ולעזור לשרון במערכת הבחירות. "תנו כתף להחלפת ראש הממשלה, שמוכר את כל יישובינו בעבור נזיד עדשים ומאחז את עיני כל העם בכאילו שלום עם רוצחים נקלים", כותב כשריאל. יו"ר מועצת יש"ע מוסיף במכתבו כי שרון הבטיח לראשי היישובים ביש"ע שלא לעקור ישובים.

"שרון צריך להכריז על נאמנות ליש"ע"

אליקים העצני, מראשי המתנחלים, דורש משרון להבהיר בצורה חד משמעית מה הם הקווים האדומים שלו ולהכריז על נאמנותו המוחלטת לכל הישובים ביש”ע ללא יוצא מן הכלל ולאבטחתם.
העצני דורש משרון כי יסוג לאלתר מקמפיין השלום, שלדבריו הוא קמפיין שקרי. לדבריו, אנשי יש”ע לא מעונינים במסרים של שלום אלא רוצים הבטחות מפורשות בנושא המשך קיום היישובים היהודים ביש”ע ובנושא ביטחונם האישי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום גילי כהן מגן
נתניהו ומתנחלים שובתי רעב בירושלים
צילום גילי כהן מגן
שרון. המתנחלים דורשים: "פזר את העמימות"
מומלצים