שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  זוג מלכותי, לא מלאכותי

  לכולם היה ברור מראש שאלכס וליטל יזכו בפרס, אז למה למתוח כל כך את הפרק האחרון של "היפה החנון"? לא שיש על מה להתלונן, היה זה סוף מהנה לעונה של הריאליטי הכי כיפי בסביבה

  לו רק היו מקצרים אותו בשעה, הגמר של "היפה והחנון" יכול היה להיות ממתק אמיתי, כמו כל העונה שלפניו. אבל משנכנס הגמר, מרבים בשמחה ומאריכים אותה עד אינסוף. וכך קרה שהתקווה (מגיע לאלכס ולליטל לזכות) התחלפה בציפיה דרוכה (נו, מתי כבר יזכו אלכס וליטל?) שהפכה לעצבים מרוטים (מה, הם עוד לא זכו?).

   

  השעה הראתה 23:00, ועדיין נותרה באמתחתה של ההפקה חצי שעה משמימה, במהלכה אפשר היה לשאול שוב את כל הזוגות שהתקבצו ובאו - כולל תוספות שיער וסטייסי הכלבה בשמלה מעוצבת - מה השינוי הגדול והמטלטל, או הקטן והחינני, שעברו במשך הצילומים. 

   

  אבל מה זה חשוב: שינוי או לא שינוי, היה כיף. היה כל מה ש"הישרדות" לעולם לא תצליח להיות, בגלל הפומפוזיות חסרת השחר שבה,

  הרצינות המעושה וה"תראו איך שפכנו מליונים על ההפקה" שלה. וכל מה ש"האח הגדול" היה מת להיות, מפני שלא נצפו כאן תהומות של רוע או שובניזם או מלחמות אגו ענקיות. רק אנשים צעירים, לא מאד מגובשים באופים ובאישיותם, קצת חד ממדיים בהתייחסותם לזולת וקצת מכמירי לב בהעדר גינוני מצלמה.

   

  ומעל כולם, ללא צל של ספק, ניצב העלם הזה, שניחן במראה חיצוני לגמרי לא קונבנציונלי, שתחביביו לקוחים מעולם שונה משל רוב המשתתפים והצופים גם יחד, שבגרותו מרשימה כל כך: אלכס מורוזוב ידע, למן הרגע הראשון, להכיר בכל חולשותיו ולא לעשות ענין גדול. כזה אני, אמר לנו - ויש גם לי ולשכמותי מקום על המסך. בשקט, במלים מדודות, בהמון כבוד עצמי, לאט לאט התחבב עלינו - בצדק גמור.


  אלכס וליטל. אהבה אמיתית (צילום: דודו אזולאי)

   

  ומנגד, עלגותה החיננית של העלמה שהסכך עף לה עד לפלנד, ש"זוטות" קרויות בפיה "צ'יפס", שאלכס מורוזוב נראה לה חייזר - אבל יש בנשמתה מקום לחייזרים. ליטל הותירה אותנו עם משפטים כגון "הבן אדם דיבר עם ובכן, אכן וכלומר, ופתאום אומר נשמה, זה כאילו כזה וואו", אבל הצליחה להקסים את הצופים בדיוק במה שאלכס הצליח: בתכונה חמקמקה ונדירה על המסך, שבהעדר שם אחר נקרא לה "כנות".

   

  והיא באמת מחבבת ומעריכה את האיש שלעולם לא היתה פוגשת אלמלא התוכנית, וכך גם הושגה המטרה של "היפה והחנון".

   

  שקר החנון, הבל היופי

  מה עוד הוכיחו המסמסים? שההפקה לא צריכה להתאמץ ולטפח זקן פרא על פניו של מתמטיקאי, שהוא גם ספורטאי מסוקס, רק כדי להפוך אותו למכוער ולייפות אותו במהלך התוכנית:

  בגלל התערבויות כאלה קשה לצופי "הישרדות" להאמין למה שמתרחש על המסך שלהם.

   

  ושגם רומן מתוקשר במהלך הצילומים אינו ערובה להצלחה - ע"ע איילה וסער, ליהיא ועתי. מה כן צריך? תחושה ברורה שכולם נהנים, לא מחפשים ריגושים הרי גורל או מנחים מתחכמים או ניבולי פה חוצבי להבות. להתראות, אלכס וליטל - הרווחתם ביושר את 15 דקות התהילה, הקמפיינים שבדרך והאלבום הדיגיטלי שתראו לנכדים. שינויים או לא, נעמתם לנו מאד. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חייזר ויש לו מקום אצלנו. אלכס
  צילום: דודו אזולאי
  לאתר ההטבות
  מומלצים