שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חתונת השנה: הנסיך ויליאם וקייט

  זוגיות ארוכת שנים, כמה מריבות ופרידה, והמון מזכרות שמוכנות כבר הרבה זמן לחתונה - הנסיך ויליאם וזוגתו, קייט מידלטון, סוף-סוף בחרו בתאריך, עכשיו רק נותר לשמוע מה יש לסינים לומר על החתון, הכלה ועל התאריך לחתונה

  הם מעטרים צלחות וכוסות בחנויות המזכרות, מדברים עליהם ללא הרף באמצעי התקשורת. תושבי בריטניה מחכים בקוצר רוח לאירוע שיעורר את הממלכה מתרדמת. מה יש לסינים לומר על החתונה המדוברת ביותר באנגליה? מה אנו יודעים על החתן, מי הכלה והאם היא תזכה להיות מלכה ביום מן הימים?
  הנסיך ויליאם 21.6.82 21:30

  הנסיך ווילאם 21.6.82 21:30
  שנה חודש יום שעה
  ינג מים ינג אש ין עץ יין אש
  כלב סוס חזיר חזיר

   

  רגיש מאוד, רומנטי, מוכשר, חכם. צורת החשיבה שלו ואופן הניהול שלו חדשניים ופורצי דרך. הוא יודע למכור את עצמו בצורה טובה כדי להשיג את מטרותיו בעיקר בזכות כישרונו הורבאלי. הוא טיפוס יין עץ רגיש וגמיש המסתיר אג'נדה שאינה ידועה ברבים, בדומה לאמו דיאנה, לפיכך היה קשור אליה מאוד. הוא יחווה בדידות בחייו לאור רגישותו הרבה ולאור פעילותה הרבה של אשתו. בסביבות גיל 44 יחווה משבר ואי שביעות רצון, מפח נפש ופגיעה מאנשים סביבו. הם ישפיעו על מעמדו, על יחסיו עם אנשים וגם על מערכת היחסים הזוגית. מידע זה ניכר גם במפה של קייט. רבים סיכוייו להפוך למלך.
  קייט מידלטון 9.1.82 שעה לא ידועה

  קייט מידלטון 9.1.82 שעה לא ידועה
  שנה חודש יום שעה
  ין מתכת ין מתכת ינג מים לא ידועה
  תרנגול שור דרקון  

   

  לכלה העתידית יש מפה אצילית. הסינים מדמים את אופיה למי מעיין הזורמים ומרווים את הכל, היא בעלת כישורים יוצאי דופן, הצלחתה בטוחה והיא בעלת

  יכולות רוחניות. לה בעצמה יש תכונות של פוליטיקאית ונראה שהיא תהייה דומיננטית בניהול ענייני המשפחה או המלוכה. נקודת החוזק שלה בהסתכלות על התמונה הרחבה - היא שאפתנית, בולדוזרית ואוהבת להיות בעשייה מתמדת. היא תתרכז במהלך חייה בבניית קריירה ובהתפתחות אישית רוחנית. ניכר שתהיה פעילה במיוחד ולא תימצא מאחורי הקלעים. רואים באופן ברור במפתה את המעמד אליו היא תגיע ורב הסיכוי שהיא לא רק תהיה מלכה אלא מלכה מיוחדת, נעימה, חזקה וטובה.

   

  המלכה אליזבט יכולה להיות רגועה כיון שלא כמו פרגי הסוררת היא תשמור על גישה מאופקת ונעימה יותר לפחות לעיני כל. ניכר שהיא לא תמיד תרווה נחת ושלווה או תהייה שבעת רצון מהמערכת הזוגית. פורקן היא תמצא בעיסוקיה הרבים. משבר עשוי להגיע שנה הבאה ומגיל 40 אך זה לא מלמד בהכרח על פרידה. ניתן לומר שדווקא כסף לא משך אותה לזוגיות עם ויליאם אלא הרצון להגיע למעמד, לצבור חברים וקשרים והיכולת שלה להביא לפרוץ דרך ובהוצאת הרעיונות שלה מהכוח אל הפועל.


  החתונה תיערך ב-29.4.11

  החתונה תיערך ב-29.4.11
  שנה חודש יום שעה
  ין מתכת ינג מים ינג עץ לא ידועה
  ארנבת דרקון נמר  

   

  משמעות רבה נותנים הסינים לעיתוי החתונה, זמן הפתיחה הוא בעל משמעות והשפעה על חיי הנישואים. יום זה טוב לוויליאם וקייט ואינו מהווה בעיה. יום זה מבורך, דינאמי, עם הרבה תנועה, פעילות ואופטימיות עם כוכבים מיטיבים רבים אם כי אינו אידאלי לחתונה. על פי שיטת הדה גואה לבחירת עיתוי היום הזה טוב בעיקר אם החתונה נערכת מ-09:00-13:00 או מ-17:00-21:00. בסך הכל נקודת הפתיחה לא רעה כלל, זהו יום עם אנרגיה טובה אם כי יש מבורכים יותר. מעט נחת לבריטים בוודאי תטיב עמם בימים אלה.

   

  שרונה פומס, פנג שואי

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צפויים ימים טובים לזוג המלכותי
  צילום: רויטרס
  מומלצים