שתף קטע נבחר

חידה שמחה וגם עצובה: מה לא בסדר בתמונה?

מישל נמצא מתרגש מאוד לאור העובדה שאיש לא ניחש נכונה את שלושת השינויים שהוא ביצע בשבוע שעבר. לכן, במקביל להורדת רמת הקושי הוא מרכין את ראשו וכך גם אנו לאיש יקר שממש בזמן פרסום החידה ימלאו שלושים למותו

האמת עצוב לי. שלושים למותו של הגורו של ענף הרכב הדו גלגלי, טל שביט ז"ל. ובזמן שאתם מביטים בתמונה אנחנו כולנו מתארגנים לעלות לקברו בקיבוץ מעברות היום אחר הצהריים. קטונתי מלכתוב על האיש הכה מיוחד הזה והחלטתי לשים את החולצה לזכרו במרכז החידה, והלוואי והייתי יכול לשנות את התאריך של השנה שבו מצא את מותו.

 

את החידה הקודמת איש לא פתר. כלומר כולכם גיליתם שלשקע חסר הבורג המצמיד את הפלסטיק לקיר וכמובן את העובדה שהפלייר לעולם לא "יזמר" בחקירה כי לסתותיו נעולות, אבל מה שאיש מכם לא גילה מסומן בעיגול הצהוב השלישי ואני משאיר לכם את התסכול לגלות לבד מה היה השינוי המקומם שעשיתי.


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

התגובות כמו תמיד הן הכיף שלי בחידה ואף על פי שאנשים צרי עין טוענים שזה ילדותי, אתם ממשיכים לכתוב לי ויודעים הרי שאם התגובה תהיה מקורית אתם תקבלו את שניית התהילה שלכם - לטוב או לרע, תלוי כמובן מה כתבתם לי.

 

אני חייב לציין שההתנצחות עם הקוראים ממש ילדותית אולי תהיה "האיש הגדול" ותחזור לעבוד במקום לבלבל את השכל?(שחר) אהלן שחר! מה קורה? מה נשמע? אני מה זה שמח שאתה כותב לי תגובה מקורית ולא סתם כותב את השינויים. תגובות כמו שלך מעודדות אותי לבצע דו שיח אינטליגנטי עם הגולשים ותודה לך על שתרמת לעניין!

 

טוב פעם ראשונה שאני מחליט לפרסם תגובה למרות שאני כל שבוע פותר את החידה... מגיע לי קצת תהילה לא?...אם כן, התשובות:

1. הפלייר לא כל כך שימושי אם אי אפשר לפתוח את הצבתות. הוא כן יהיה שימושי ככלי נשק אבל לא נראה לי שלזה הוא מיועד.

2. אלא אם כן שקע הכוח הוא גם שקע קסמים, יהיה קשה לחבר אותו לקיר בלי הבורג מקדימה בין השקעים.

3. ואם אתה לא רוצה להשוויץ בשעון האומגה שעלה עשרות אלפי שקלים והחלטת להוריד את הלוגו של אומגה, זה לא לעניין... תן לי אותו, אני אשמח לקבל אותו ולהשוויץ בו...אני מקווה שלא המצאתי שינוי שלא כיוונת אליו...(אבי, תל אביב) האמת שכן אבי וכל עוד אתם תמשיכו לטעות בכל הקשור לשעון שלי הוא ימשיך ויככב בחידות עד שתבינו שלא ביצעתי בו שום שינוי. כמו שליאור מחיפה טרח לכתוב: "תעשו טובה אנשים יקרים, השעון כשר למהדרין (אפילו שהוא לא שעון שבת) - במקום הספרה 3 יש תאריך - יש לי שעון כזה וכמעט וכל חודש צריך לכוון מחדש את התאריך הזה:) שבוע מעולה לכולם ותודה מישל!!"

 

שבוע טוב ליאור גם לך ומעתה כל פעם כשאני אזיז את התאריך אזכר בך!

 

ועכשיו ילדים קטנים שלי שלא עברו את הבוחן שבוע שעבר: חידה קלה ביותר עם שלושה שינויים שגם עלי באבא עם עין אחת היה מוצא חיש מהר. שבת שלום ושמרו על עצמכם במיוחד אלה הנעים עם הרבה כוחות סוס בין הרגליים.


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים