שתף קטע נבחר

עולים לרמה של הגדולים: מה לא בסדר בתמונה?

מישל דור שמח לראות את התגובות לחידה הקלה בשבוע שעבר, והפעם הוא חוזר ומעלה את רמת הקושי שתאתגר אתכם למצוא את 3 השינויים. שתהיה שבת רגועה ומחכימה

גיבורים הא? נכונה עניתם על האתגר הכפול בשבוע שעבר, ובאמת באמצעות האצבעות יוצרים ישבן לבחור שלנו שרוצה סך הכל לשבת על האסלה, כפי שרבים רבים ענו. במקביל לא היתה לכם שום בעייה למצוא את האופנוען כרות הראש, הכלוב שמאפשר לכל אוגר לברוח והמצפן המבלבל.


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

זהו נראה לי השלמתי את ה-3 הנכונים....

1. בבארקבסטרס...בקופסה...לנהג על האופנוע אין ראש.

2. במצפן על הספר של המבוך האבוד האותיות לא מסודרות כפי שאמורות להיות מסודרות על מצפן, חלקן קרובות מדי ולא בסדר שמופיע על הספר.

3. חסר שלב בסורגים של הכלוב....כמו חצי שלב כזה בצד השמאלי של התמונה. (לימור, חיפה). יפה מאוד לימור. אני ממש שמח שבסיבוב השני התאמצת ומצאת. ומה עם החידה של היום? גם ילך לך ככה בקלות?

 

לעזאזל סוף סוף הצלחתי למצוא את שלושת הדברים.

1-בספר המבוך האבוד שיחקת עם המצפן והפכת את כל הכיוונים.

2-בכלוב פלסטיק עם חלון הלב נעלם "סורג" מהסורגים השמאליים של הכלוב (כשצופים בתמונה)

3-במשחק של UPS לאופנוען נעלם הראש

לא אכפת לי שהחידה היא לילדים...ואני בן 25, כבר שנתיים אני מנסה למצוא הכל ולא מצליח. רק על ההשקעה של שעות נוספות מול המחשב מגיע לי פנסיה בגיל 45 (באר שבעי). כל הכבוד למשקיע מבירת הנגב. החידה היתה לילדים באופן חד פעמי והיום אתה כבר שוחה בבריכה של הגדולים. השאלה היא האם תגיע לקצה הבריכה או שמה חלילה תשתה מים?

 

למה יש לי הרגשה ש"עלית" הספונסרית שלכם? (ירון) האמת ירון היקר היום ראיתי סטיקר שמתאים ממש לאנשים שכמותך – היה כתוב עליו "שיחיו הקנאים ושיסבלו", אז אני יכול לספר לך ירון שהשליח שהביא את כל מה שראית בתמונה לקח אותי הצידה ושאל אותי למה לכל הרוחות שולחים לי אריזות ריקות. אתה מבין: אין לי ספונסר, המדור שמח לתת חשיפה לכל מי ששולח דברים שאפשר לזרוק, ובמידה ואלו מוצרים "חיים" אני תמיד מחזיר אותם, ואתה יכול לבדוק היכן ועם מי שאתה רוצה.

 

בחידה השבוע שלושה שינויים, ולכולכם הצלחה וסוף שבוע נעים.


לצפייה בגודל המלא - לחצו כאן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים