שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אושרה עלייתו לאוויר של הערוץ הים תיכוני
  ערוץ 25 שיעלה לשידור בחודשים הקרובים יציע תוכניות מוזיקה, בידור ותעודה סביב הז'אנר הים תיכוני. יו"ר מועצת הכבלים והלוויין: "הערוץ יעשיר את המסך בתכנים מגוונים"

  מועצת הכבלים והלוויין אישרה בסוף השבוע את עלייתו לשידור של ערוץ אחלה, שיעלה בקרוב באפיק 25. הערוץ יוצע בתשלום של 14 שקלים לחודש למנויי הכבלים והלוויין, למעט בתקופת חשיפה בת מספר שבועות, בה ישודר הערוץ לכלל המנויים ללא תשלום. באופן טבעי יהווה הערוץ תחרות לערוץ 24 הסמוך אליו, המשדר אף הוא מוזיקה ים תיכונית וכולל תוכניות נושא העוסקות בז'אנר.

   

  הערוץ החדש, המתוכנן לעלות לשידור בחודשים הקרובים, יציע תכנים המיועדים לחובבי הז'אנר הים התיכוני: תוכניות בידור, תעודה, סרטים, מוזיקה ים תיכונית וסגנון חיים. בבעלות על הערוץ מחזיקים בני מנשה ויואב גרוס, ושותפה בו גם זכיינית ערוץ 2 "רשת", שכבר החלה לשדר את תכניו בימי השידור שלה. אחת מהן שכבר שודרה היא "מילים ולחן" בהנחית גיל ריבה, העורך הראשי של הערוץ.

   

  בשנה האחרונה ביקשה "רשת" להיכנס לתחום ערוצי הנישה, והגישה בקשה להעלאת הערוץ הים תיכוני. לאור העובדה שאביב גלעדי, אחד מבעלי הזכיינית, מחזיק בערוצים רבים בטלוויזיה הרב-ערוצית, נחשב הדבר לבעלות צולבת.

   

  "רשת" ויתרה על הבעלות והפכה להיות ספקית שירותי הפקה ותוכן בו.

  השותפות של "רשת" התאפשרה לאחר שמועצת הכבלים והלוויין תיקנה את כללי הבעלויות אשר קובעים מגבלות על שיעור ההחזקה בערוצים המופקים על ידי זכיין ברשות השנייה.

   

  יו"ר המועצה, ניצן חן, מסר היום: "החלטות אלה אמורות לייצר מגוון ופלורליזם בשוק השידורים, ולאפשר לגורמים שונים בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית להעשיר את המסך בתכנים מגוונים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים