שתף קטע נבחר

הפקת המופע: 'לא נקבעה פגישה בין ביבר לביבי'

ראש הממשלה ביטל את פגישתו עם ג'סטין ביבר וילדי עוטף עזה? בהפקת המופע מתעקשים כי פגישה כזו כלל לא תוכננה. בשדרות מאשרים כי לא פנו אליהם, ובמועצת הנגב טוענים: "בדקו איתנו הבוקר ומיד ביטלו". ומה ביבר אומר?

ביבי ביטל את הפגישה עם ביבר - אבל איזו פגישה בדיוק? בעוד שכלי התקשורת השונים מדווחים על ביטול הפגישה של ראש הממשלה והזמר הצעיר ג'סטין ביבר עם ילדי קו העימות בדרום, מחוץ ללשכת ראש הממשלה מכחישים את דבר קיומה של הפגישה: גם בהפקת המופע וגם בישובי הדרום טוענים כי הפגישה הזו לא נקבעה מעולם.

 

בתחילת השבוע דווח על הפגישה המתוכננת בין נתניהו וביבר בן ה-17, אליה יצטרפו ילדים מקו העימות בישובי עוטף עזה, בהם גם הילדים שנפגעו מטיל נ"ט בזמן שהיו באוטובוס בישוב שער הנגב. הערב (ג') דווח בחדשות ערוץ 2 כי נתניהו החליט לבטל את הפגישה בשל סירובו של ביבר, כך על פי הדיווח, לפגוש את הילדים. אלא שכעת מתברר שמחוץ ללשכתו של ראש הממשלה, אף אחד כלל לא ידע על קביעתה של אותה פגישה מדוברת - כולל ילדי הדרום שהיו אמורים לקחת בה חלק.

 

 

גורמים האחראים על שיתוף הפעולה בין הופעתו של ג'סטין ביבר לילדי עוטף עזה, מספרים ל-ynet סיפור אחר לחלוטין. "נתנו לי 150 כרטיסים להופעה של ג'סטין ביבר", אומרת ל-ynet לימור כהן, ממלאת מקום מנהלת המתנ"ס בשדרות. "אמרו לי שיש אפשרות שהילדים שנפגעו באוטובוס בשבוע שעבר יקבלו הזדמנות לפגוש את ביבר, אך רק בסמוך למועד ההופעה, כלומר בפארק הירקון. איתי אף אחד לא דיבר על פגישה של הילדים עם ראש הממשלה וג'סטין ביבר".

 

"איתנו לא דיברו"

שמעון חזות מהחברה למתנ"סים, מי שהיה אחראי על הכרטיסים לילדי שדרות, אמר: "הבנתי שהילדים שנפגעו באוטובוס אולי יפגשו עם ביבר ונתניהו אבל לא נקבעה פגישה כזאת, ואף אחד לא יידע אותי". גם ניר קוריס, יזם חברתי האמון על הבאת ילדי ישובי עוטף עזה להופעתו של ביבר, לא עודכן לגבי הפגישה.

 

"אירגנו 700 כרטיסים לילדי עוטף עזה, כדי שיוכלו ליהנות מההופעה של ג'סטין ביבר", אמר קוריס ל-ynet. "משרד ראש הממשלה לא שילם כסף עבור הכרטיסים, ובטח שלא דובר איתי על פגישה בין ילדי עוטף עזה, נתניהו וביבר. יכול להיות שדיברו עם מישהו אחר ואירגנו את הפגישה עם אנשים אחרים, אבל איתי אף אחד לא דיבר. שמעתי על הפגישה הזאת רק מהתקשורת".

 

היחידים ששמעו על הפגישה הם מועצת שער הנגב, וגם זאת רק במועד מאוחר מאוד: "בשעות הבוקר נתקבלה פניה של משרד ראש הממשלה למחלקת החינוך במועצה האזורית, על מנת לבדוק את האפשרות להפגיש את הילדים שנפגעו באוטובוס עם נתניהו וביבר", אומרת מיכל שבן-קוצר, דוברת המועצה. "אנשי מחלקת החינוך החלו לבדוק את העניין, אך הם לא הספיקו להתקדם יותר מדי, ואז נתקבלה הודעה ממשרד ראש הממשלה כי הפגישה בוטלה בטענה שג'סטין ביבר או אנשיו לא מעוניינים לפגוש את ילדי עוטף עזה, ולכן מבטלים את הפגישה.

 

"חשוב לנו להדגיש כי בסך הכל היתה זאת פניה לצורך מחווה בלבד", מוסיפה שבן-קוצר. "אין לנו קשר לסיפור. בימים האחרונים ילדי שער הנגב מוזמנים באופן מחמם לב לאירועי הוקרה והצדעה, וזה אחד מהם - שלא יצא לפועל". 

 

גם בהפקת המופע של ביבר בישראל טוענים כי לא נקבעה פגישה בין הזמר לראש הממשלה ואומרים: "מעולם לא תוכננה פגישה בין ג'סטין לראש הממשלה". מקורב להפקת המופע סיפר: "זה תרגיל עלוב, לא תוכננה שום פגישה. קיבלנו פניה ממשרד ראש הממשלה להיפגש עם ג'סטין ביבר ומיד לאחר מכן פורסם כאילו ביבר פנה בבקשה להיפגש עם ראש הממשלה. היום כבר בוטלה הפגישה שמלכתחילה לא אושרה, כי החלטנו שאין מפגשים פוליטיים. רוכבים כאן על גב של ילד בן 17".

 

במהלך הערב, הגיב ביבר בעצמו להתפתחויות ועדכן בחשבון הטוויטר שלו: "אני רוצה לראות את המדינה הזו ואת כל המקומות שחלמתי עליהם, אבל בין אם אלה צלמי הפפראצי או אלה שגררו אותי לעניינים פוליטיים - זה פשוט מתסכל", כתב הזמר.

 

ממשרד ראש הממשלה נמסר בתגובה: "היתה בקשה של ביבר להיפגש עם ראש הממשלה, נתניהו ביקש שבפגישה ישתתפו ילדים מהדרום, במטרה לחמם להם את הלב וגם ליצור אפקט הסברתי. ראש הממשלה לא רואה בכך כל עניין פוליטי".


פורסם לראשונה 12/04/2011 22:47

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביבר. הפקת המופע: "מעולם לא תוכננה פגישה"
צילום: רויטרס
נתניהו. "ביבר ביקש להיפגש"
צילום: אבי אוחיון לע"מ
לאתר ההטבות
מומלצים