שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אלי יצפאן עוזב את תוכנית הבידור

  בעקבות הודעת הפרישה של יצפאן מצוות תוכנית הבידור החדשה של ערוץ 10, "נבחרת ישראל" , עתידה לוטה בערפל. זאת לאחר עזיבתו של ליאור אשכנזי והחלפתו בירון ברובינסקי

  כזאת עוד לא ראינו: עתידה של תוכנית הבידור החדשה של ערוץ 10, "נבחרת ישראל", לוטה בערפל בעקבות הודעת הפרישה של אלי יצפאן מצוות התוכנית. הודעתו של יצפאן מגיעה יומיים לאחר הודעת הפרישה של ליאור אשכנזי והחלפתו בירון ברובינסקי. עדיין לא ברור אם ומתי תעלה התוכנית שרק השבוע הוצגה על ידי הערוץ בלוח שידורי הקיץ.

   

   

  על אף שנעשו כבר שני פיילוטים מוצלחים, ולדברי מקורב להפקה "יצפאן יצא שם מאוד טוב", החליט הכוכב לוותר על השתתפותו בתוכנית. בערוץ זועמים ואף ברכו על עזיבתו של יצפאן. "הוא התנהל בצורה מאוד לא מקצועית ומאוד לא מכובדת, סוד ההצלחה של תוכנית כזו טמון באנסמבל של שחקנים ולא בכוכב אחד, את זה הוא לא הבין", סיפר מקורב להפקה.

   

  ביום בו הודיע אשכנזי על עזיבתו, הוציא הערוץ הודעה רשמית לפיה ברובינסקי הוא זה שייחליף אותו. דקות ספורות לאחר מכן, ביקש הערוץ להקפיא

   את ההודעה, מכיוון שהמגעים עם יצפאן עלו על שרטון.

   

  "ביום חמישי נערכה פגישה בין ההפקה לשחקנים, שם דווקא נאמר לצוות כי הערוץ החליט להיפרד מיצפאן לאור התנהלותו", מספר אותו המקורב ומוסיף, "התוכנית הזו דווקא הייתה יכולה לעשות לו מאוד טוב ולהחזיר אותו לעניינים, בכל מקרה לא נאמרה המילה האחרונה ואנחנו מאמינים שהתוכנית תעלה כמתוכנן עם מיקי גבע, נתי קלוגר, דני גבע ועוד שחקנים מוכשרים".

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "יצפאן אכן הודיע על עזיבתו את תוכנית הבידור החדשה של הערוץ. לאור התנהלותו במהלך ההפקה, אנו מברכים על עזיבתו". תגובתו של בועז בן ציון, סוכנו של יצפאן: "אנחנו לא רוצים לרדת לרמה הזן. אם שני שחקנים עוזבים תוך יומיים אחרי שלושה חודשי עבודה ושני פיילוטים, המבין יבין".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלכס קולומויסקי
  יצפאן. נטש את ההפקה
  צילום: אלכס קולומויסקי
  לאתר ההטבות
  מומלצים