שתף קטע נבחר

נעצר החשוד ברצח במפעל: בעבר לוחם בצבא זר

בדירה בנצרת עילית נלכד גבר בן 42, החשוד ברצח סבטלנה נוסינסקי, שעבדה איתו במחלקת הייצור במפעל "לינרו לייט". הוא חשוד כי דקר למוות, ונמלט ברכבו. כוחות מתוגברים הגיעו לביתו, לאחר שהתקבל מידע כי בעבר שירת כלוחם בצבא זר

המרדף הסתיים: בדירה בנצרת עילית נעצר הערב (יום ד') העובד החשוד ברצח פועלת הייצור סבטלנה נוסינסקי, בחניון מפעל "לינרו-לייט" באזור התעשייה ציפורית.

 

 

העובד, גבר בן 42 תושב נצרת עילית שעבד עם נוסינסקי במחלקת הייצור, הסתתר בדירה ששכר בתקופה האחרונה - לאחר שנמלט עם רכבו מאזור המפעל, בעקבות הדקירה שהביאה למותה של עמיתתו לעבודה. בלשים וכוחות יס"מ וימ"ר עמקים חיפשו אחריו במשך שעות. לאחר שאיתרו אותו, הוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

 

בין החשוד ברצח לבין נוסינסקי, בת 45 מנצרת עילית, התגלע סכסוך - אך עדיין לא ברור מה הרקע לו. המשטרה הגיעה לביתו בכוחות מתוגברים, לאחר שהתקבל מידע על כך שבעברו שירת בתפקיד לוחם בצבא זר.

 

במפעל, המייצר שלטי תאורה ומתקני תצוגה, הורו מוקדם יותר היום על הפסקת העבודה, על מנת לאפשר למשטרה לבצע חקירה מסודרת. נוסינסקי, שעלתה לארץ ב-1997, עבדה במפעל בשנתיים האחרונות במחלקת הייצור. לה ולבעלה ילד בן 17.

   

עם היוודע הרצח, הוכו עוברי לינרו-לייט בהלם. הם התכנסו יחדיו ובהוראת הנהלת המפעל, הממוקם באזור התעשייה ציפורית שליד נצרת עילית, סירבו לדבר. אולם, ממשפט בודד של אחת העובדות ניתן היה ללמוד על התחושות הקשות בקרב העובדים: "אנחנו בהלם ולא מבינים מה קרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העבודה ב"לינרו-לייט" הופסקה
צילום באדיבות: אתר פאנט
הנרצחת, סבטלנה נוסינסקי
צילום רפרודוקציה: חגי אהרון
מומלצים