שתף קטע נבחר

תפסו מונית בניו-יורק והודיעו לנהג: "ללוס אנג'לס"

נהג המונית הניו-יורקי מוחמד עלאם לא תיאר לעצמו לאיזו הרפתקאה ייקחו אותו שני נוסעים שעלו למוניתו באחד בנמל התעופה לה-גוורדיה. השניים - ג'ון בליצקי ודן וואבן - החליטו שברצונם "לעשות משהו קסום" ויצאו עם עלאם למסע של אלפי קילומטרים אל החוף המערבי. בתמורה הם שילמו לו שכר מרשים של 5,000 דולר.

 

 

כשעלו בליצקי וואבן למונית בלה-גוורדיה, הם לא התעכבו יתר על המידה והודיעו לנהג שהחליטו כי ברצונם "לעשות משהו קסום". לאחר התלבטות משותפת, קבעו השניים שהבילוי יהיה נסיעה ספונטנית לצדה השני של היבשת אמריקה - אל "עיר המלאכים" לוס אנג'לס. עלאם היה "האיש במקום הנכון בזמן הנכון", הסכים לממש את התוכנית וקיבל בתמורה 5,000 דולר. 

 

הנסיעה מערבה, שארכה שישה ימים, נמתחה לאורך 3,940 קילומטרים וכללה בין השאר עצירה בעיר ההימורים לאס וגאס, במהלכה הרוויחו בליצקי וואבן כ-2,000 דולר.

 בליצקי, שתיעד את המסע בחשבון הטוויטר שלו, כתב ביום בו ביקרו השלושה בלאס וגאס: "הערנו את עלאם עם הזריחה למקלחת שטרות של 100 דולר".

 

לא ברור כיצד מתכוונים שני החברים לחזור כעת מלוס אנג'לס לחוף המזרחי, אבל עלאם כבר הודיע שידאג להם. BBC דיווח כי הנהג סיפר שכבר יש לו חבר שיכול להסיע אותם כל הדרך חזרה. השאלה הגדולה כעת היא אם השניים ידאגו באותה צורה גם לנהג הבא שלהם.

 

אגב, מבדיקה שערך הבלוג "NYU" עולה כי לו היה נהג המונית מתעקש לקחת את שני הטיילים ללוס אנג'לס עם מונה פועל - היה החשבון הסופי היה המסע הקסום מסתכם בלא פחות מ-17 אלף דולר. ספק אם זה מה שיוריד לעלאם את החיוך מהפנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מונית בניו יורק. משהו "קסום"
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים