שתף קטע נבחר

אושר מינוי טל אלדרוטי לשמאי הממשלתי

אלדרוטי, שיחליף בתפקיד את אייל יצחקי, עשוי להיות אחד מהמשפיעים המרכזיים על מחירי הדירות בשנים הקרובות. יצחקי ספג לא מעט ביקורת על כך ששמר על הערכות שווי גבוהות לנכסים של המדינה ובעיקר לקרקעות של מינהל מקרקעי ישראל

הממשלה אישרה היום (א') את מינויו של טל אלדרוטי לתפקיד השמאי הממשלתי הראשי במשרד המשפטים, לאחר שוועדת האיתור, בראשותו של מנכ"ל משרד המשפטים, ד"ר גיא רוטקופף, החליטה להמליץ לשר המשפטים למנותו.

 

 

אלדרוטי, בן 47, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק מהמכללה למנהל, הינו שמאי מהשוק הפרטי ובעל חברה פעילה בתחום. בין לקוחותיו נמנים גם לקוחות מהמגזר הציבורי. בהודעה שהפיצה דוברת משרד המשפטים לעיתונות נכתב, "אלדרוטי הרשים את חברי הוועדה במקצועיותו".

 

טל אלדרוטי מחליף בתפקיד את אייל יצחקי ששימש בתפקיד השמאי ממשלתי מאז יולי 2007 ומילא את התפקיד הרגשי הזה באחת תקופות הסוערות אי פעם בשוק הנדל"ן העולמי והישראלי.

 

יצחקי ספג לא מעט ביקורת על כך ששמר על הערכות שווי גבוהות לנכסים של המדינה ובעיקר לקרקעות של מינהל מקרקעי ישראל אשר שווקו בתקופת כהונתו ליזמים וקבלנים.

 

אלדרוטי צפוי גם הוא לפעול בתקופה שמתחילה באי בהירות יוצאת דופן לגבי המשך התנהלות שוק הדיור ועשוי להיות אחד מהמשפיעים המרכזיים על מחירי הדירות שישלם ציבור רוכשי הדירות בשנים הקרובות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים