שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  קלוגר טאון

  בלי הכנות מוקדמות, נתי קלוגר טורפת את המסך. בגיל 34, במקביל לתפקידה כאם לתאומות, אפשר לראות אותה ב"כאן גרים בכיף", "אורים ותומים" ועכשיו גם ב"נבחרת ישראל". ומה עם חיים? "אני לא ישנה, אבל זה מבחירה. אני אוהבת את העבודה"

  להשיג את נתי קלוגר-רוזנברג לראיון בימים אלה, זו לא משימה פשוטה. במקביל לצילומי העונה השלישית של "כאן גרים בכיף", היא עסוקה גם בצילומי חוץ, הקראות וחזרות לתוכנית הבידור החדשה "נבחרת ישראל".

   

   

  תוסיפו לזה הצעות נוספות שעומדות על הפרק, בעל בחו"ל ותאומות בנות שנתיים וחצי - ותבינו את המצב. "קודם כל, יש לי שתי בנות. אחרי זה - כל השאר", היא מסכמת את סדר יומה העמוס.


  קלוגר. כאן גרים בטירוף (צילום: רונן פדידה)

   

  קלוגר (34) החלה את הקריירה לפני כשמונה שנים בתוכנית הבידור של "רשת", "המופע המרכזי", שם ביצעה בעיקר חיקויים. בהמשך לקחה חלק בתוכנית "ערב אדיר" עם אדיר מילר. את הפריצה הגדולה היא חייבת ל"הרצועה", שם גילמה מגוון דמויות מופרעות וקיצוניות. התוכנית הפכה לקאלט, קלוגר הפכה לדיבור חם ומשם הדרך לדרמות טלוויזיה היתה קצרה: "אולי הפעם", "המקום", "סרוגים" לצד "כפיות" ו"ככה לא מתנהגים" - כל אלה מהוות רק חלק מהרזומה שלה.

   

  במקביל, אפשר למצוא אותה גם בדרמה החדשה של yes, "אורים ותומים", לצד דני גבע. קלוגר מגלמת אמנית גרושה, אם לילדה והמאהבת של ראש ישיבת הר צור, אותו מגלם כאמור גבע, שבקרוב היא תשחק מולו גם ב"נבחרת ישראל".


  קלוגר ב"אורים ותומים". חצי שנה עבודה, חצי שנה חופש

   

  "זה הכי במקרה שאנחנו גם עובדים ביחד ב'נבחרת ישראל'. הוא פרטנר אדיר, קסום ומתוק אמיתי", היא מחלקת שבחים ומוסיפה: "ב'אורים ותומים' שיחקנו תפקידים דרמטיים. לכל אחד שם יש דרמה גדולה בחיים, וגם לשנינו יחד. זו מערכת יחסים עצובה שלא יכולה ללכת לשום מקום. הקטעים המצחיקים בינינו היו בין הסצינות הדרמטיות. ב'נבחרת ישראל' זה בדיוק הפוך - אנחנו רציניים בין הקטעים הקומיים".

   

  בטח קל יותר לשחק מול פרטנר ותיק.

   

  "זה נכון בגדול. ב'כאן גרים בכיף' לדוגמה, העובדה מול גיא לואל פשוטה מאוד. אנחנו מכירים אחד את השני כל כך טוב, הניואנסים, מה מצחיק אותנו ואיפה עוברים גבולות. זה עושה את העבודה להרבה יותר קלה".

   

  "רציתי לעבוד עם ליאור אשכנזי"

  על הסט, ביום הצילומים האחרון של 'כאן גרים בכיף', יממה אחרי צילומים ל'נבחרת ישראל' ויום לפני חזרות וצילומי אולפן, כשהבנות על קו הטלפון, מבינים שבהחלט לא מדובר בעבודה קלה. תוסיפו לזה את התהפוכות שעברו על קאסט 'נבחרת ישראל' עם עזיבתם של אלי יצפאן וליאור אשכנזי, ותבינו כמה אנרגיה היא הוציאה בתקופה האחרונה.

   

  עד כמה השפיעה העזיבה המתוקשרת של השניים עליכם?

   

  "זה לא היה פשוט. מה שנכתב היה מה שזה, לא יותר דרמטי ולא פחות. זה לא נעים. לא בשבילם ולא בשבילנו. את יצפאן אמנם היכרתי בפעם הראשונה, אבל אשכנזי הוא חבר שמאוד רציתי לעבוד איתו. מצד שני אני רואה לאן הדבר החדש הזה הולך, וזה נראה טוב. עם כל העצב על העזיבה, יש בי גם קצת שמחה. כנראה הכל לטובה".

   

  אז מה בדיוק יהיה שם?

   

  "עוד לא היה משהו בסדר גודל שכזה בערוץ 10. התוכנית עשויה עם המון תשומת לב לפרטים הכי קטנים. יש שם צוות כותבים, עורכים ושחקנים מדהימים. יהיו מערכונים, חיקויים ועוד כמה הפתעות".

   

  ואיפה את נכנסת לתמונה?

   

  "לא יודעת, נגלה משבוע לשבוע. אני עושה חיקויים ואני רוצה לקחת את הדמויות למקום קצת יותר פרוע. אני יכולה לגלות לך שדנה מודן חוזרת (דמות אותה גילמה ב'מופע המרכזי') וגם שרה נתניהו תהיה, ואפילו גילה קצב".

   

  אין ברירה, אלא לשאול על "ארץ נהדרת".

   

  "ברור לי שיעשו את ההשוואה. 'ארץ' כבר תפסה את מקומה. היא תוכנית נפלאה עם אנשים מוכשרים אבל זה לא שאין מקום לעוד דברים על המסך. נכון, אנחנו תוכנית בידור, חיקויים, נבחרת, בדיוק כמו ב'ארץ', אבל זה לא יהיה דומה. מה שכן, זה לא יעזור, ההשוואה תמיד תהיה".

   

  "לא באמת מרגישה איזה סלבּ"

  לצד ההצלחות הטלוויזיוניות, ניתן לומר כי הקריירה של קלוגר מתנהלת בצורה קצת מוזרה. לקולנוע היא טרם הגיעה, בתיאטרון היא רשמה לזכותה תפקיד אחד בלבד, ובכלל, ניתן לומר שהיא שחקנית טלוויזיה. גם החיים שלה נטולי סלבריטאוּת. לא תראו אותה במדורי הרכילות, לאירועים יחצניים היא כמעט ולא מגיעה וגם חבריה בחיים הם לא בדיוק מהזן שמבלה את זמנו במסעדה התל-אביבית שכל הברנז'ה יושבת בה.


   

  משפחת קלוגר בהרכב מלא. מקפצת בין העולמות (צילום פטריסיה בן עזרא)

   

  "האמת שזו נקודה מעניינת, אני מתעסקת בה הרבה. לא יודעת, אלה החיים שלי. זה אף פעם לא דיבר אלי. אני בוחרת את חבריי בקפידה ולא המקצוע הוא מה שמחבר ביננו. לא יודעת, אין לי באמת תשובה אמיתית" היא קצת מתפתלת.

   

  אולי זה בא מהבית? אביך ניהל את תיאטרון חיפה ואמך היתה שחקנית.

   

  "כנראה. גם הם אף פעם לא היו בהומיינים. אני גם לא באמת מרגישה איזה סלב. נכון שהיום המודעות עלתה ומזהים אותי יותר, אבל זה לא שאני מרגישה את הזוהר הולך איתי ברחוב. הכל מאוד רגוע. אני חיה בתל אביב, שם זה הבית ושם אני מגדלת את בנותיי. אני הולכת איתן בבוקר לגן ואם במקרה יש שם צלם והוא צילם - אז סבבה. אם לא, אני לא אקרא לו. שוב, אני חיה את חיי ומה שקורה על הדרך זה בסדר מבחינתי. אני עובדת יותר מדי קשה בשביל ליהנות מזה".

   

  ואני מבין שהקושי הזה גרם לך על מחשבות פרישה מהעונה השלישית של "כאן גרים בכיף".

   

  "בתום העונה השנייה הרגשתי עם הלשון בחוץ. כשדיברו איתי על עונה שלישית, הרגשתי כאילו סיימתי סיר חמין ועכשיו הציעו לי עוד מנה. אחרי שהיא עלתה, ראיתי ושמעתי את התגובות ברחוב ועל אף הביקורות הלא מפרגנות, היה לי ברור שאני עושה עוד עונה. היום זה יום הצילום האחרון, ובפעם הראשונה, ממש - אבל ממש עצוב לי שזה נגמר. מבחינתי, אני בעניין של עוד עונה".

   

  איך שגרת היום העמוסה הזו מסתדרת עם גידול הבנות?

   

  "הרבה עזרה, הרבה פחות אמא. תחושה קשה".

   

  רגשות אשם? החמצה? מרמור?

   

  "כן. קודם כל, ברגע שאת הופכת לאמא את מוצפת ברגשות אשם. הברכה שלי בעבודה הזו, זה שהיא בתקופות. חצי שנה של צילומים וחצי שנה של חופשה. יש תחושת פספוס, אבל זו תחושה שהיתה לי גם אם כל היום הייתי בבית. הן נולדו לחיים שלי ואני התאמתי עד כמה שאפשר את עצמי לחיים שלהן. בכל מקרה, הן תמיד יהיו בראש הרשימה".

   

  מפחיד אותך לשבת בבית ולא לעבוד חצי שנה?

   

  "הייתי שם כבר. בשנה שעברה צילמתי עונה שניה ל'כאן גרים', סדרה לדיסני ו'אורים ותומים', ויום אחד הגיע חופש, שהפך ארוך יותר ויותר. בפעם הראשונה בחיים שלי לא פחדתי. נהניתי מלהיות עם הבנות ולעשות איתן דברים. בתוך תוכי גם ידעתי שאני אחזור לעבוד קשה. היום אני כמעט ולא ישנה, אבל זה מבחירה. אני אוהבת את העבודה שלי. גם את הבנות אני מסמפטת".

   

  מה עם תיאטרון? זה ידרוש שמישהו אחר יקריא להן סיפור לפני השינה.

   

  "הלוואי והיה לי תפקיד תיאטרון טוב והייתי יכולה לעמוד על הבמה ולהוציא את הר הגעש שמחכה להתפוצץ. כרגע אני עוד לא יכולה לראות את עצמי נגמלת מלהשכיב את הבנות לישון. אם יבוא התפקיד שאני כל כך רוצה וידרוש ממני לוותר על הסיפור - אז לגמרי".

   

  וקולנוע?

   

  "מאוד. עוד לא עשיתי כלום בקולנוע. זו תשובה קצרה. לא עשיתי, והלוואי שאני אעשה".

   

  אז מה לאחל לך לסיום? קולנוע? תיאטרון? עוד טלוויזיה? עוד תאומות?

   

  "שימשיך לפחות ככה. טוב לי מאוד. לגבי כל השאר - אני לא אפרוש עד שאקבל את התפקיד שלו חיכיתי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עם צוות "כאן גרים בכיף". בעניין של עוד עונה
  צילום: יוסי צבקר
  לאתר ההטבות
  מומלצים