שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אקי אבני והצלם - התנצלות הדדית

  אחרי התקרית האלימה עם הצלם אלירן אביטל, השניים נפגשו ושמו סוף לסכסוך. לפני כן הציג אבני את הגרסה שלו: "היה ניסיון לפרובוקציה, זו התנהגות בלתי נסבלת". וגם: צפו בקטע מ"חדשות הבידור" שצולם מיד אחרי האירוע

   

  אחרי התקרית האלימה אמש (ב') בין אקי אבני לצלם אלירן אביטל, נראה שהסכסוך בין השניים הגיע לסיומו: אחרי שסיפרנו לכם שמתגבש מפגש בין השניים כדי לסיים את העניין, כעת נודע כי השניים נפגשו והגיעו להסכם שבו הסירו את התלונות ההדדיות ביניהם. בועז בן ציון, סוכנו של אבני, מסר: "בפגישה שהתקיימה במשרדנו בין אקי אבני ואלירן אביטל פתרו הצדדים את אי ההבנות שהיו ביניהם בלחיצת יד, בחיבוק ובהתנצלות הדדית". 

   

  אבני עצמו סיפר היום בהרחבה ל-ynet אודות המקרה. "ביקשתי מהצלם ארבע פעמים לכבד אותי בבקשה שלא יצלם אותי", מספר אבני ומוסיף, "בתגובה, הוא דחף את המצלמה לפנים שלי. כשביקשתי להזיז את המצלמה, הוא התנפל עליי ולמזלי היו מצלמות אחרות שתיעדו את ההתלהמות והגידופים הבלתי פרופורציונליים".

   

  למרות זאת, אבני אומר שהוא מוכן למפגש עם הצלם כדי לסיים את הסכסוך. "אני אלך לשמוע אותו מאחר שאני לא אדם ששייך לסוג כזה של חדשות. יש לי אחריות גבוהה כלפי מקומות העבודה שלי כמו תיאטרון הקאמרי, וההתנהגות הזו היא בלתי נסבלת מבחינתי. אני מקווה שהוא יתנצל ויבין את הפגיעה שפגע, ומקווה שאז הסיפור ייגמר בדרך ארץ ולא באופן שהוא התחיל לצערי".

   

  אבני טוען שהוא מבין את הלהט של הצלם. "הוא צלם צעיר, וגם כשאני הייתי צעיר במקצוע התלהבתי יתר על המידה. לצערי, במקרה הזה הוא לא רק התלהב יתר על המידה, אלא גם פגע באדם אחר. אני חושב שיש קוד אתי במקצוע שלנו, שבו כל מי שעובד בעולם הבידור הישראלי יודע שאנחנו נשוב להיפגש, אם לא היום אז מחר או בשבוע הבא, במקום אחר. אותו קוד אתי פנימי קובע שמכבדים אחד את השני. התחושה היא כי היה ניסיון לעשות פרובוקציה עוד לפני שהגיעה המשטרה, וכבר אז הופצה הגרסה שלו לתקרית לכל אתר האינטרנט במטרה להתפרסם על חשבוני".

   

  צוות "חדשות הבידור" שנכח במקום תיעד את מה שהתרחש זמן קצר לאחר התקרית. בתמונות ניתן לראות את חולצתו הקרועה של הצלם, אך גם שחולצתו של אבני לא נשארה שלמה. השניים נראים נסערים מאוד מהאירוע בעת נתינת העדות למשטרה.

   

  מתיאטרון הסימטה נמסר בתגובה: "תיאטרון הסימטה מברך על ההבנות שהושגו בין השניים. מנכ"ל התיאטרון עירית פרנק פעלה אמש להרגעת הרוחות ואנו שמחים שהכל בא על מקומו בשלום".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "רצה להתפרסם על חשבוני". אבני
  צילום: באדיבות חדשות הבידור
  לאתר ההטבות
  מומלצים