שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מהדורה אחרונה: מיקי חיימוביץ' פרשה

  לצלילי קליפים מרגשים ומחוות של אנשי חדשות 10, סיימה מיקי חיימוביץ' 18 שנות הגשת חדשות. "אם הצלחתי לתווך את החדשות - גם את אלה הקשות יותר - בדרך יותר נעימה, דייני", אמרה חיימוביץ'. את המהדורה חתמה בנשיקה ליעקב

  בתום פסטיבל תקשורתי ממושך , פרשה מיקי חיימוביץ' מהגשת חדשות 10. עם תום המהדורה ששודרה הערב (ב'), ניתן האות לפתיחת חגיגות הפרידה ממיקי. "נתחיל במשהו סולידי", אמר יעקב אילון, המגיש שלצדה, ומיד לאחר מכן שודר סרטון "חיים שכאלה" קצר, שתיעד את עבודתה של חיימוביץ' לאורך השנים.

   

  כשבחדר הבקרה של חדשות 10 נמצא כל צוות הערוץ, נשאה חיימוביץ' נאום פרידה: "זה רגע מרגש עבורי, רגע של סיום תקופה, עברנו הרבה ביחד, אתם ואני, רגעים קשים, של שמחה ותקווה, לו רק היו יותר מהאחרונים. אנחנו אולי הפנים והקול שמתווכים את החדשות, אבל מי שאמחורינו בשטח, בדסק, הם השלד, השרירים וה-DNA שלנו, ומי שמחזיקים אותנו.

   

   

  "היה לי הכבוד לעבוד עם כל כך הרבה אנשים מוכשרים. זו הזדמנות ואני שמחה שיש לי את הזדמנות הזו להודות לאנשי חדשות 10 וחדשות 2. אם הצלחתי לתווך את החדשות - גם את אלה הקשות יותר - בדרך יותר נעימה, דייני".


  פסטיבל הטלוויזיה של מיקי, כפי שנראה על מסך ערוץ 10

   

  תמר איש-שלום, שתיכנס לנעליה של חיימוביץ' כבר בשבוע הבא, גם כן נשאה דברים: "את הכרת לי את האולפן והעבודה מול המצלמות", אמרה איש-שלום.

  "את משאירה אחרייך מקום נפלא שבנית יחד עם כל הצוות. זהו כבוד גדול עבורי להיכנס למקום הזה, רק תעשי לי טובה ותשאירי את הטלפון שלך פתוח לעצות".

   

  אחרון המברכים היה מי שישב לצד חיימוביץ' בתשע השנים האחרונות בחדשות 10 ועוד לפני כן כמגיש שלצדה בחדשות 2, יעקב אילון. "אני רוצה להגיד לך משהו מהלב. תודה על תקופה נהדרת שאי אפשר אפילו לסכם אותה. היו שנים נפלאות, החזקנו מעמד יותר מהרבה זוגות נשואים. מדי פעם רבנו, אבל זה היה מעט ב-18 שנים. אני חושב שהשלמנו אחד את השנייה ועכשיו, כשאני נשאר לבד, אני אקח איתי הרבה. למדתי ממך הרבה, ואני רוצה לומר לך תודה".

   

  לאחר הנאומים שודר קליפ פרידה מיוחד שהכינו כל עובדי ערוץ 10 עבור חיימוביץ', לצלילי השיר "התחלה חדשה" של יהודה פוליקר. המהדורה האחרונה של חיימוביץ' נחתמה, כמיטב המסורת של מיקי ויעקב, בהרמת כוסית ובנשיקה.

   

  גם בערוץ 1 עשו כבוד למגישה הוותיקה, כאשר בתום מהדורת "מבט" בהגשת ינון מגל ומרב מילר הראו קטע מחגיגות הפרישה של חיימוביץ' מערוץ 10. מגישי המהדורה איחלו לחיימוביץ' "הרבה שעות של הנאה עם הילדים".

   

  חיימוביץ' שכאלה

  חיימוביץ' הגישה את מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 החל מ-2002. עד אז, הגישה את המהדורה לצד יעקב אילון (שעבר לפניה לערוץ 10) ובהמשך לצד גדי סוקניק, בערוץ 2. בסך הכל תפקדה חיימוביץ' כפניהן של מהדורות החדשות בישראל כ-18 שנים ברציפות. עוד לפני כן שימשה ככתבת ומגישה בערוץ 1 ("בוקר טוב ישראל", "מבט שני") ובכבלים.


  חיימוביץ' ואילון באולפן, במהלך המהדורה האחרונה (צילום: ערוץ 10)

   

  את שעות הבוקר של יומה האחרון בתפקיד מגישת המהדורה בילתה חיימוביץ' בביתה המשותף לה ולבעלה, אלי אילדיס. על אף שבשעות הצהריים היתה אמורה לצאת לסידורים אחרונים לקראת המהדורה, החליטה לוותר על כך בשל נוכחותם של צלמי הפפראצי הרבים שהמתינו מתחת לביתה, והסתפקה בזרי פרחים ומתנות שנשלחו אליה.

  בהמשך היום הגיע מעצב השיער של חיימוביץ' אל ביתה.

   

  כשהיא אוחזת בעוגה שאפתה, ב-16:00 יצאה חיימוביץ' מביתה שבתל-אביב אל אולפן החדשות בגבעתיים, ברכב מיוחד של חברת החדשות, אליו נלווה גיא זוהר שתיעד את המתרחש. הלילה צפויה חיימוביץ' לצאת לחופשה זוגית בפריז יחד עם בעלה.

   

  בהכנת הידיעה השתתפו אלעד רובינשטיין ועמית קוטלר

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חיימוביץ' במהדורה האחרונה.נפרדה בנשיקה
  צילום: באדיבות ערוץ 10
  לאתר ההטבות
  מומלצים