שתף קטע נבחר

תתחילו לתרגל: ימית סול, תסריטאית

ימית סול מסיימת בימים אלה את התואר בפסיכולוגיה. כתבנו הושיב אותה על כורסת פסיכולוג אלטרנטיבית ודיבר איתה על המעבר מדוגמנות ומשחק לכתיבת קומדיות ודרמות לטלוויזיה וגם על הדימיון המפתיע לגאולה נוני האגדית

ימית סול סיימה לא מזמן הכשרה לפסיכולוגית קלינית, אבל עד שתשכבו על ספת המטופלים שלה היא תצטרך לעבור עוד 4 שנות התמחות. "כל בן אדם עם מורכבת מסוימת הייתי שמחה לנתח, הם לא חייבים להיות מוכרים לכולם", אומרת סול.

 

 

 

סול שנפרדה לא מזמן מבן זוגה אחרי שנה וחצי של זוגיות כבר הצטיידה בינתיים בחבר אדריכל, מה שלא מפריע לגברברי ישראל להמשיך לרדוף אחריה. "ההצעות הנועזות שאני מקבלת הם בעיקר מגיעות מהפייסבוק והן מאוד מטרידות, אז בבקשה תפסיקו. אני מעדיפה להכיר אנשים שמגיעים אלי באמת ולא רוצים לפגוש את הבחורה שמופיעה על שער 'לאשה'".

 


לידיעת הגברים שמתחילים איתה בפייסבוק: היא תפוסה (צילום: עדו לביא)

 

ואפרופו פרטנרים: עד לא מזמן היא גם הייתה הפרטנרית של ארז טל בתוכנית 'אל תפיל את המיליון'  והוחלפה בעונה הנוכחית על ידי פליט 'האח הגדול' אלירז שדה. "לא יצא לי עדיין לראות את התוכנית עם אלירז. היה לי קצת קשה להיות בפוזיציה של הבחורה היפה שמקריאה קטעי רצף קצרים אז אני מאוד שמחה שהם בחרו בחור ולא רק בחורות יפות שיכולות לעשות את זה".

 

סול לא מסתפקת רק בהופעה על המסך ועוברת עכשיו גם לכתיבה תסריטאית. "רובי דואניס, במאי 'הפיג'מות' דירבן אותי לכתוב פרק לסדרה ומפרק אחד זה נהפך לחמישה פרקים". סול כותבת גם לסדרה החדשה בהתהוות "סברי מרנן" ובמקביל היא עובדת על כתיבת סיטקום חדש ופיתוח סדרה דוקומנטרית.  

 


מעכשיו גם תסריטאית, ותודה ל"הפיג'מות". ימית סול

 

 

 

עוד כתבות באתר לאשה

המג'יק של פז'יק - דוגמן כזה עוד לא ראיתם
 
 


 


פורסם לראשונה 19/06/2011 07:23

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ימית סול. מדגמנת, משחקת, כותבת
צילום: עדו לביא
לא רק בחורות יופות יכולות להיות קרייניות רתף. אלירז שדה
צילום: יוני טובלי
לאשה בפייסבוק
מומלצים