שתף קטע נבחר
אפרת אנזל: אמלצר לפני שאחזור להיות רופאה
אפרת אנזל מנחה תוכניות בריאות, אבל לא רבים יודעים שהיא רופאה בהשכלתה ואת התעודה, אגב, היא מתכננת לתלות בשירותים. בינתיים, היא מגדלת את בנה ומחפשת את האחד שיתפוס את ליבה, אבל לא יצטרף אליה לאירועים מתוקשרים

מגישת הטלוויזיה אפרת אנזל לא מרבה להתראיין מאחר ולטענתה כשרוצים לדעת מה חדש, לה אין מה לחדש מאחר והיא די קבועה בתוכניות שהיא מגישה ובנוסף, אם אין לה מה לומר היא תשתדל שלא לומר. "אני גם מאוד שומרת על החיים הפרטיים שלי. לקח לי זמן להבין שהפרסום הוא משהו שאתה אמור לשלם עליו  ובתמורה הוא מקדם אותך, במיוחד כשתרבות הרייטינג שולטת, אבל תמיד צריך לזכור שאי אפשר ללכת אחורה". 

 

כתבת: מירב הראל; צילום: עוז מרון; עריכה: רונה פפר

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

רופאה, גרושה, אמא לבן 5

באמתחתה של אנזל שש שנות לימודי רפואה ואת התעודה על לימודיה ("אני מעדיפה למלצר במקום להיות רופאה") היא מתכננת לתלות בשירותים בדירה החדשה אליה תעבור בקרוב ביחד עם בנה בן החמש, עימו היא מתגוררת לאחר שהתגרשה מבעלה לפני כשלוש שנים וחצי. אנזל מעידה על עצמה שהיא יוצאת לדייטים ומחפשת את האחד. "בעבר, כשהנחתי את תוכנית הבריאות "אצבע על הדופק", הייתי יותר רצינית, מעונבת וסגנון הדיבור עם המרואיינים היה מכובד יותר, מה שגרם לגברים עימם יצאתי להיות מופתעים מאפרת של חיי היום יום שהיא הרבה יותר משוחררת ושמחה. היום בתוכנית הלייף סטייל "לחיות טוב" משהו מאפרת האמיתית יוצא החוצה אז הם פחות מופתעים. לוקח להם חצי שעה להתרגל אלי", היא צוחקת, "אבל הם מסתירים את זה".

 

אז מי יהיה אותו אחד שיתפוס את ליבה? לדברי אנזל הוא חייב להיות גבר שלא עושה עניין מזה שהיא דמות מוכרת. "אני בטוחה שאני לא הראשונה שאומרת לך שהרבה פחות מתחילים איתה מאז שהפכה לדמות ידועה". אנזל משתדלת שלא להזמין את הגברים עימם היא יוצאת לאירועים תקשורתיים מתוקשרים. לדבריה צריך לעבור משהו עם הבן אדם על מנת שהוא יבוא איתה לאירוע כזה. "מצד אני", היא אומרת", אני מזיינת את המוח כי ביום שזה יהיה זה, שאני אכיר מישהו והוא יהיה זה, יש סיכוי שנעשה לו אאוטינג גם אחרי שעה...". אנשים חשבו שאני מטומטמת שעזבתי את הרפואה (צילום: אפרת שליטא־בונדי)

 

 


 

עוד כתבות בלאשה

טיפים לאיפור קייצי

סיום קר בשנקר - תצוגת הבוגרים

גבר, שים עליך משהו - שבוע אופנת גברים בפריז 

 פורסם לראשונה 03/07/2011 07:07

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אני יודעת שהרזון שלי מעצבן. אפרת אנזל
צילום אפרת שליטא־בונדי
מחפשת את האחד שיתפוס את ליבה. אפרת אנזל
צילום: ענת מוסברג
לאשה בפייסבוק
מומלצים