שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הוכרזו המועמדים לפרסי הבמה לילדים ולנוער
  בין המועמדים הבולטים ברשימה: תיאטרון אורנה פורת ותיאטרון המדיטק בחולון, עם כעשרים מועמדויות לקטגוריות השונות

  ועדת פרסי הבמה לילדים ולנוער הכריזה היום (ג') על רשימת המתמודדים הסופיים. בטקס שייערך ב-22 באוגוסט באולם תיאטרון גבעתיים יוענקו 15 פרסים בקטגוריות שונות, וביניהם פרס הצגת השנה לילדים, פרס הצגת השנה לנוער ופרס להצגה הבין-תחומית.

   

  מיוחד: רוצים כרטיס לבלקן ביט בוקס? ענו על החידון בעמוד הפייסבוק שלנו

   

  ועדת השיפוט שבחרה את המועמדים הסופיים הורכבה השנה מתשעה חברים, נציגי תחומי אמנויות הבמה השונים ובהם נירה פז, רביד דברה, ברכה צמח, גדעון שירין, רימונה לפין, רני סער, מיכל בלומנפלד, יואב ליפשיץ ואורלי אדירי.


  מתוך ההצגה "מזריץ'"  (צילום: יוסי אפללו)

   

  את רשימת המועמדים מובילים במשותף תיאטרון המדיטק בחולון, ותיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, עם עשרים מועמדויות כל אחד. הרשימה כוללת גם ארבעה פרסים לקופרודוקציה "דו, רה, מו" עם בית צבי. בתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער נכללים ברשימה גם מועמדויות לקופרודוקציה "משהו נפלא עומד" בשיתוף עם פסטיבל הילדים בחיפה, וחמישה פרסים לקופרודוקציה "אלאדין ומנורת הקסמים" בשיתוף עם להקת ענבל.

   

  בתיאטרון הארצי לילדים ולנוער כוללת הרשימה גם את "אורה הכפולה" ו"מזריץ"  - שתי קופרודוקציות עם המדיטק, "חלומות של פח", קופרודוקציה עם קבוצת אורתו-דה לצד ההצגה, "וגר זאב עם כבש".


  מתוך ההצגה "המזוודה של חנה" (צילום: רמי קצב) 

   

  על פרס הצגת השנה לילדים בגן חובה עד כתה ד', יתמודדו: "דו רה מו", "הקסם של אורנה", "לב של מלך" וכן "משהו נפלא עומד לקרות". על פרס הצגת השנה לנוער יתמודדו: "אורה הכפולה", "העולם על פי אלון", "חלומות של פח" וכן "מזריץ'". על פרס ההצגה הבינתחומית יתמודדו: "אלאדין ומנורת הקסמים", "המזוודה של חנה", "מעשה בשלושה אגוזים" וכן "ריקוד החיים".

   

  ארבעה שחקנים מועמדים השנה לפרס השחקן בתפקיד הראשי והם אמנון וולף ויחזקאל לזרוב על שלל תפקידיהם בהצגה "לב של מלך", גומא שריג בתפקיד זאביק בהצגה "וגר זאב עם כבש", ושיר שנער בתפקיד אלון בהצגה "העולם על פי אלון".

  על פרס השחקנית בתפקיד הראשי יתמודדו השנה אדוה בולה בתפקיד דריה בהצגה "תתחילי לחייך", אדוה פרץ בתפקיד פרה'לה בהצגה "דו, רה, מו",, נוגה רוט גור בתפקיד רחל בהצגה "אזעקת אמת" ונועה בירון על תפקיד אורנה בהצגה "הקסם של אורנה".

   

  על פרסי הבימוי יתמודדו השנה הבמאים גליה פרדקין ("משהו נפלא עומד לקרות"), יעל טילמן ("העולם על פי אלון") ורפי ניב שמועמד לפרסים על עבודתו בהצגות "אורה הכפולה" וכן "הקסם של אורנה". פרסים נוספים יוענקו בקטגורית שחקן ושחקנית המשנה, מחזה מקורי ועיבוד למחזה, הלחנה ועיבוד מוזיקאלי, כוריאוגרפיה, עיצוב במה, עיצוב תלבושות, עיצוב תאורה, עיצוב בובות ואביזרי במה.


   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "אזעקת אמת". תתמודד על פרס הצגת השנה
  צילום: עמיחי ביקובסקי
  לאתר ההטבות
  מומלצים