שתף קטע נבחר

דרושה מלכה. מחפשים את מלכת היופי הבאה

הזענו, החתמנו, צילמנו והכרנו (בשאיפה) את מלכת היופי הבאה של ישראל, בכנס המתגייסים הגדול של מועדון "יותר". האם אחת מהמלש"ביות תייצג את ישראל בעולם בשנה הבאה? הנה טעימה קטנה מהבנות היפהפיות שעוד רגע עולות על מדים

היה מאוד חם השבוע בגני יהושע בתל אביב ולא רק בגלל האקלים. בחורות יפות יפות הגיעו להפנינג המתגייסים הגדול של מועדון "יותר" (מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל) ואנחנו רק היינו צריכים לשלוף אותן מהקהל העצום ולגייס אותן לתחרות מלכת היופי שתיערך בשנה הבאה.

 

נכון, מלכת היופי הנוכחית אלה רן, נבחרה רק לפני שלושה חודשים וחצי, אבל אנחנו כבר עם הפנים קדימה ולא רוצים לפספס אף מלכה פוטנציאלית.


כולן רוצות להיות מלכת היופי. מלכת היופי אלה רן ושתי מגוייסות

 

אז הבאנו כתר וסרט הכתרה (של מלכת היופי 2012!), אנשי מקצוע שראו מלכה או שתיים בחייהם: הצלם איתן טל, מאיר כהן סמנכ"ל השיווק של סוכנות הדוגמניות והטאלנטים ADD, הסטייליסטית קרן נפתלי ונבחרת המלכות שלנו: אלה רן, קים אדרי, בר מרום, קים אקאפי, שביט ויזל ועדי סאסי, ודאגנו לצלם את ככככולם (גם את הבנים עם הכתר על הראש). את התמונות העלינו מיד לפייסבוק של התחרות ועכשיו אפשר להתחיל (לתייג את התמונות).


שביט, קים אקאפי, אלה וקים אדרי. ציידות (צילומים: רון שלום ומירב קומש)

 

ואם את בחורה בת 17.5-23 בגובה 1.70 ס"מ ומעלה או שאתם מכירים אחת כזו, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד ההרשמה של התחרות בפייסבוק ולעשות צעד ראשון לכיוון קריירה מצליחה בתחום האופנה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אולי את?
צילום: מירב קומש
או את?
צילום: מירב קומש
ואולי את?
צילום: מירב קומש
או בכלל את?
צילום: מירב קומש
מלכה עם כתר (מפלסטיק)
צילום: רון שלום
בר מרום מלכת החן 2011 מחתימה
צילום: מירב קומש
המועדון שנותן יותר
לאשה בפייסבוק
מומלצים