שתף קטע נבחר

"פדופיל אלף ילדות" נוסף: אישום על תקיפה ברשת

יעקב ניסים בן ה-46 מואשם כי יצר קשר עם למעלה מאלף קטינות באמצעות תוכנת מסרים, ביצע בחלקן מעשים מגונים ועבירות מין והטריד מינית אחרות

הבהרה: לנאשם שבו עוסקת הכתבה אין כל קשר לעו"ד יעקב (קובי) נסים מתל-אביב.

 

הוא דיבר עם 1,050 ילדות ונערות. כתב אישום בגין ביצוע עבירות מין בשתי קטינות במהלך שיחות וידאו באינטרנט הוגש היום (ד') נגד יעקב ניסים, בן 46 מהוד השרון, בבית המשפט השלום בכפר סבא. בכתב האישום מיוחסות לניסים גם עבירות של גרימת מעשה מגונה בקטינה וכן ריבוי עבירות של הטרדה מינית.

 

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז מרכז, במהלך השנים 2010-2011 נהג ניסים לשוחח עם נערות בצ'אטים באמצעות תוכנת המסרים המיידיים "OOVOO". ניסים בחר לעצמו שמות משתמש שונים, בהם "לירון", "דני מזרחי" ו"ירון פרידמן", תחתם יצר קשר עם למעלה מאלף ילדות ונערות. במהלך שיחות הוידאו, הציע ניסים לחלק מהן הצעות מיניות שונות ואף גרם לחלקן לבצע מעשים מגונים בעצמן מול מצלמת הרשת שלו. ניסים, על פי כתב האישום, תיעד את הסרטונים ושמר אותם על מחשבו.

 

בין היתר, מתאר כתב האישום שיחות וידאו של ניסים עם נערות בנות 11 ו-12, בהן ביקש מהן להתפשט למרות שידע את גילן. בשיחות עם שש נערות אחרות, הציג עצמו הנאשם כבן 12-16, הציע להן ללבוש גופייה, תוך שהוא מחמיא להן על מראן ומצלם את איבר מינו.

 

סנגורו של ניסים, עו"ד גיל פרידמן, אמר בתגובה כי מרשו אמנם הודה בחקירתו כי גלש באינטרנט, אך מכחיש את המיוחס לו בכתב האישום.

 

רק לפני כעשרה ימים נחתמה פרשה דומה כאשר בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר עונש של 12 שנות מאסר על אבינועם ברברמן, שהורשע בהסדר טיעון בניסיון אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים והטרדה מינית של קטינות. בגזר הדין נכתב כי "המעשים המיניים הקשים והחמורים שעשה הנאשם בגופן של המתלוננות בשני האישומים הראשונים, והתכתובת המינית הבוטה והנפשעת שניהל עם הקטינות שניסה לפתותן להיפגש עמו, גרמו וכנראה יגרמו גם בהמשך נזק בל יתואר לקורבנותיו. הנאשם חילל את גופן של המתלוננות ואת נפשן השחית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה. עבירות רבות של הטרדה מינית
צילום: shutterstock
עו"ד גיל פרידמן
צילום: עופר עמרם
מומלצים