שתף קטע נבחר

"ברלוסקוני יכול לעשות סקס 6 פעמים בשבוע"

רופאו של ראש ממשלת איטליה לא התבייש לספר על כושרו המיני של מטופלו. "שוחחתי אתו על זריקות לאיבר המין שלו ונתתי לו עצה אחת בלבד כיצד לשמור על האנרגיה שלו - לנוח מדי אחר הצהריים במשך 45 דקות", סיפר ד"ר אומברטו סקפניני

"סילביו ברלוסקוני נמצא במצב מעולה, הן מבחינת גופנית והן מבחינה אינטלקטואלית ויכול לקיים יחסי מין שש פעמים בשבוע, אבל צריך לנוח ביום השביעי": כך, ללא כל בושה, סיפר היום (יום ד') רופאו של ראש ממשלת איטליה על כושרו המיני של האיש מספר 1 במדינה.

 

 

"בלי להגזים, הוא יכול לקיים יחסי מין שש פעמים בשבוע", אישר רופאו של ברלוסקוני, אומברטו סקפניני, למגזין האופנה "נובלה 2000". סקפניני הוא לא רק רופאו האישי של ראש הממשלה האיטלקית, אלא גם חבר במפלגתו "מפלגת העם החופשי" (PDL).  


להוט לשמור על מוניטין הדון ז'ואן שלו. ברלוסקוני (צילום: AFP)

 

"הממוצע השבועי הזה איננו דבר של מה בכך, במיוחד עבור אדם בן 74 שהצליח להתגבר על גידול בערמונית", סיפר סקפניני. לדבריו, הוא שוחח עם ברלוסקוני על זריקות לאיבר המין שלו ונתן לו עצה אחת בלבד כיצד לשמור על האנרגיה שלו: מנוחה בת 45 דקות בכל יום בשעות אחר הצהריים.

 

ראש ממשלת איטליה, שלהוט מאוד לשמור על המוניטין שלו כמפתה, מתבדח לעתים קרובות על איכויותיו כדון ז'ואן.

במקרה של גירושיו מאשתו ורוניקה לאריו, הוא נאשם בבית המשפט במילאנו בתשלום לקטינה המרוקנית כרימה אל-מחרוג, שזכתה לכינוי "רובי", עבור יחסי מין.

ברלוסקוני גם נאשם בשידול קטינה לזנות וניצול סמכות לרעה.

 

העונש באיטליה על קיום יחסי מין עם קטינה נע בין שישה חודשים לשלוש שנים בכלא. יתר על כן, ניצול סמכות לרעה הוא עבירה חמורה אף יותר שעונשה נע בין ארבע לשתים עשרה שנים בכלא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התגבר על גידול בערמונית. ברלוסקוני
צילום: AP
ראש הממשלה שילם לה עבור סקס? "רובי"
צילום: AFP
מומלצים