שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מי צריך קייטנה כשיש השקה? הקיץ של ילדי הביצה

  אומרים שהורות זו משרה מלאה, ומתברר שבמקרה הזה אין הנחת סלב: בשני אירועים שנערכו תוך 24 שעות מצאנו את רוב ההורים הטריים בביצה - מנתי קלוגר והתאומות, דרך קורין אלאל ומירי נבו עם היונתנים שלהן ועד הופעה כפולה של מיה קרמר

   

  חופש גדול לילדים, סיוט גדול להורים שנדרשים לייצר תעסוקה לקטנטנים. לפחות לטובת הסלבס שבחבורה לא חסרים לאחרונה אירועים להפגת הימים החמים. כך הגיעו אתמול (א') להפעלות של ערוץ ג'ים ג'ם, במסגרת השקת שמפו חדש של ג'ונסון אנד ג'ונסון, אמהות מותשות מסוג נתי קלוגר שמאובזרת בתאומות אנה ואמילי, קורין אלאל שלקחה הפוגה מהעבודה על תקליט הילדים שהיא עומדת להשיק בשם "ארנבות משוקולד" עם הבן יונתן, מירי נבו עם יונתן משלה, מיכל ינאי יחד עם אלכס, אסי ישראלוף וגידי בן השנה וחודש, ומיה קרמר והתינוקת הילה .

   


  תיכף היא תכבוש את הבמה. מיכל ואלכס


  למי אני דומה? הילה עם רון שחר ומיה קרמר

   

  הבוקר (ב') קרמר שוב הגיחה, הפעם מצוידת לא רק בפעוטה אלא גם ברון שחר, כדי לעבור הדרכה מוסמכת בשילב, שנערכת במהלך החודש כדי ללמד כיצד לעגון את כסא הבטיחות ולחגור נכון. לצידה היו שם טלי שרון , לירון וייסמן וליטל שוורץ שהשאירו את הצאצאיות בבית ושלומי קוריאט - תיכף אבא בפעם השלישית, שבא עם יונתן בן השנה וחצי. מי לא רוצה שהבת שלו תהיה שחקנית? מי קורא לכולם אבא? ומי מתכוון להרחיב את המשפחה בקרוב? התשובות בכתבה.


   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תכירו את פוצי. מיה קרמר והילה
  צילום: קרן נתנזון
  וזה יונתן. שלומי קוריאט והבן
  צילום: קרן נתנזון
  לאתר ההטבות
  מומלצים