שתף קטע נבחר

עדי נוימן וגילי סער: הדוגמניות שמנגנות

בעולם המוזיקה הבינלאומי קשה למצוא די ג'ייז מהמין הנשי ובארץ זה בכלל כמעט נדיר. אז מה מביא את הדוגמניות המצליחות עדי נוימן וגילי סער לנסות את מזלן על העמדה? כתבנו יצא לברר האם התקליטנות היא תחליף למסלול הדוגמנות או תחביב בלבד?

די. ג'ייז מהמין היפה - הן לא מראה כזה שכיח בחו"ל, בטח שלא בארץ. עדי נוימן וגילי סער, דוגמניות ביום יום, לא חוששות מהשוק הגברי ומשתדלות לסובב תקליטים באירועי ברנז'ה נוצצים. האם זה תחליף למסלול הדוגמנות או רק בגדר תחביב? יצאנו לבדוק.

  

גילי סער, מוזיקאית בטרי פויזן ודוגמנית ועדי נוימן, דוגמנית גם כן, מככבות בלא מעט מסיבות ואירועים בתקופה האחרונה זו לצד זו כשהן מסובבות תקליטים. פגשנו את שתיהן לשיחה במהלך אירוע השקה למותג מותג האזניות האמריקאי FANNY WANG בישראל שהתקיים במועדון ה"סאבלט" בתל אביב. 

 

"אנחנו משלימות אחת את השניה", אומרת גילי סער. "זה מקצוע מאוד משעשע. אתה נתקל בהרבה טיפוסים, שעות לא שעות, כולם במצב קצת שפוך".

 

 

שתי נשים יפות ומפתיעות

"היתרון הוא זה שבגלל שאנחנו שתי נשים שמתקלטות כולם חושבים שאנחנו נהיה מעפנות ואז אנחנו מגיעות והם כל כך בהלם", אומרת עדי נוימן. "הג'וק של התקלוט התחיל שתמיד הייתי בסביבת מוזיקה, תמיד למצוא את המוזיקה החדשה, כל הזמן לשמוע מאנשים וככה זה התפתח. אני כבר שנה וחצי מתקלטת וזאת הרפתקאה מאוד מעניינת. הספקתי לתקלט בניו יורק במועדונים הכי גדולים".

 


  • ניקי בלוצ'י (בתמונה), כוכבת פורנו הונגריה בעברה ודי.ג'יי שמופיעה בחזה חשוף בהווה, ניגנה כאן לפני כשלוש שנים. האם הקהל לא יכול לקבל אישה די.ג'יית ללא גימיק?

גילי סער: "זאת דוגמה מאוד קיצונית של מישהי שיש לה וואחד גימיק. אני לא חושבת שיש בזה משהו רע אם זה משלים גם את הדבר האמיתי וזה בא ביחד כחבילה".

 

עדי נוימן: "אין שום קשר בין דיג'יית שהיא אישה לדיג'יית שיש לה גימיק. ניקי בלוצ'י היא במקרה דיג'יית שיש לה גימיק, כמו שיש די.ג'יי שעולה עם שפם. יש אנשים שאוהבים את הקטע של הגימיק וזה נותן להם לפרוח בתוך תחום מסוים".  


"אנחנו לא רק גימיק". הדוגמניות גילי סער (מימין) עם עדי נוימן, על עמדת התקלוט

 


 

עוד תקליטניות באתר לאשה
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גילי סער ועדי נוימן. משלימות אחת את השנייה
צילום: ראובן שניידר
עדי נוימן. קריירה נוספת? המון עבודה
צילום: ראובן שניידר
גילי סער. לנשים יש יתרון בעמדת התקלוט
צילום: איתן טל
לאשה בפייסבוק
מומלצים