שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שלא יִגָּמרו לעולם: העונה האחרונה של "הפמליה"

  אף פעם לא היינו צריכים התרחשויות מסעירות כדי ליהנות מן הסדרה, אבל זה לא יכול להימשך כך גם בעונה השמינית והאחרונה. אז מה בכל זאת למדנו מהפרק הראשון של וינס וחבורתו? זהירות, ספוילר

  היה שווה לחכות. אוי, כמה שהיה שווה לחכות חודשים ארוכים לעונה החדשה והאחרונה של "הפמליה". לפמליה של וינס צ'ייס, מאידך, היה שווה לחכות שלושה חודשים עד שישתחרר ממוסד הגמילה, אליו נשלח לאחר התקרית האלימה במסיבה של אמינם, בסוף העונה הקודמת, תקרית שבסופה מצא את עצמו בתחנת משטרה עם פרצוף מפוצץ וקוקאין בכיס. 

   

  צפו בפרומו של "הפמליה". האם כך זה ייגמר?

   

  בניגוד לצפוי מחבורת העצלנים הכי מגניבים בהוליווד, לא מעט קרה בחודשים האלה: היחסים בין אי לסלואן נחרבו לחלוטין, וכך גם אלה בין ארי לאשתו; דרמה וטרטל השתלטו על הבית של החבורה ובמשך מה שנראה כתקופה לא קצרה ניקו אותו מסמים ואלכוהול ווינס, הכוכב הבלתי מעורער של שדרות קווינס ושדרות הוליווד, הפך למרצה בפני חבר'ה שעומדים על סף חזרה למסלול, באותו מרכז גמילה.


  טרטל, וינס וארי. שלושה חודשים יכולים להיות הרבה זמן

   

  למרות ההתרחשויות המסעירות יחסית בשלושת החודשים שעברו על החבר'ה, בפרק הראשון לעונה החדשה לא קרה הרבה. "Home Sweet Home", הפרק הראשון - מתוך שמונה שיחתמו את הסדרה לנצח (לפני הסרט המתוכנן וסדרת הבת שאולי תבוא) - מסתובב סביב מסיבת החזרה לחיים של וינס.

   

  בלי סקס, בלי סמים, בלי אלכוהול. בעצם עם סקס

  החבורה, שלא יודעת איך להתמודד עם הפיכחון שנפל על מנהיגה, מארגנת עבורו מסיבת-בית. רק שעד מהרה מבינים דרמה, טרטל ואי (שנזנח קצת על ידי וינס. לראייה, הוא אפילו לא התקשר כדי לבקש שיבוא לאסוף אותו ממכון הגמילה), שהמסיבה הזו הולכת להיות קצת שונה.


  החבורה המאוחדת. אי אפשר לחכות לפיקים הקטנים בעונה האחרונה

   

  סמים אסור להכניס לבית, בטח ובטח לא אחרי הניקיון הפסיכוטי שדרמה ביצע; אלכוהול, מאוד רצוי שלא (וגם בקבוקי האלכוהול המזויפים שהוכנסו בכל זאת לבית, ומולאו בעיקר במים, מוצאים ממנו בסופו של דבר), כך שמה שנותר זה סקס. אל הבית מגיעות עשרות בחורות אירופיות צעירות, שאמורות לספק - בדרך החוקית היחידה שנותרה - את התוכנית האמנותית לערב המשעשע.

   

  החלק הנוגע ללב בפרק, כמו שכבר ראינו לא פעם בעבר, עוסק ביחסיהם המורכבים של ארי גולד ואשתו. כואב הלב לגלות שבעשרה שבועות של פרידה, הביץ' מספיקה לצאת עם מישהו אחר, לארי אין איפה לישון בלילה וג'ונה, הבן שלהם (החכם יותר משניהם), לא מצליח לפשר בין השניים, בינתיים.

   

  בדיחה קבועה בין כמה מחבריי הטובים, מכורי "הפמליה" בדימוס וביני, היא המשפט: "מה קרה בפרק של 'הפמליה' השבוע? כלום!". צחקנו על כך שרמת ההנאה מצפייה בפרקי הסדרה הכל כך טובה הזו, גבוהה למרות חוסר ההתרחשות בהם. כך היה גם בפרק הפתיחה של העונה הזו.

   

  אבל אם להיות רציניים לשנייה, הפעם זה לא יכול להימשך כך - בפיקים קטנים של שריפה כזו או אחרת בבית, בפיצוצים לפרצוף שמהווים שיא של עונת אמצע. כאן מדובר ברגעים הגדולים והאחרונים של החברים.

   

  העונה השמינית, שהחלה באקורדים טובים ומשעשעים, מיישרת קו עם מה שתמיד אומרים על הטלוויזיה האמריקנית, זו שכל כך מעודדת סגירת מעגלים, פיכחון וערכי משפחה.

   

  בואו נקווה רק ש"הפמליה", בדרך כלל ההפך הגמור מכל אלה, לא תיגמר בחתונה של אי, בחזרתו של ארי גולד הביתה, בתפקיד חייו של דרמה או בפיכחון המוחלט של המלך וינסנט. לא בשביל זה אנחנו מתחזקים את הרביעייה הזו כבר כל כך הרבה שנים. אל תאכזבו אותנו, גאיז.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  וינסנט צ'ייס. משתחרר וחוזר לחיים
  לאתר ההטבות
  מומלצים