שתף קטע נבחר
באטמוספירה אחרת
בימי מחאת האוהלים וההתעוררות החברתית לא נותר לנו אלא לאחל לעצמנו יכולת לרכוש את הפריטים האקסקלוסיביים שגלריה אטמוספיר החדשה בהרצליה מציגה. המחירים מרקיעי שחקים, אבל רק לכם יהיה כזה בסלון
גנדי אמר שעלינו לחיות את השינוי בו אנו רוצים וכך הוא יתממש. אם זה נכון אז כולנו מוזמנים לפנטז על ימי רווחה כלכלית, בהם נוכל לרכוש לעצמנו יצירת אמנות מרחיבת לב לסלון המשפחתי. עד אז, לא רבים מאיתנו יכולים להרשות לעצמם מרכז בידור מעוצב שנראה כמו תמונת ענק ממוסגרת מסביב לטלוויזיה השטוחה שעל הקיר ומחירו יכול להגיע למחיר דירת חדר בפריפריה. יחד עם זאת - אי אפשר שלא להתפעל מהאסטטיקה המוקפדת ומהאקלקטיות של הפריטים בגלריה, המייצגים סגנונות שונים ואופנתיים בעיצוב הבית.  

 

בעלי הגלריה החליטו להתמקד בפרטי אמנות יחידים מסוגם, שאינם חלק מפס ייצור המוני ומיוצרים בסדרות בודדות, ובריהוט ואלמנטים עיצוביים לבית העשויים מחומרים שאינם פוגעים בסביבה, פרי ידיהם של מעצבי על מאיטליה וצרפת.  


מרכזי הבידור המעוצבים של ויסרמה, החל מ 70,000 שקל (צילום: רין וגוה)

 


פריטים מצויירים ביד של קארלה דה לארה (צילם: יח"צ)

 

בגלריה מוצגים פסלים וציורים בהשראה יפנית, דרך מזרקות מים, גופי תאורה מחומרים מיוחדים וריהוט משלים; כורסאות ומערכות ישיבה מלאות. שטיחים מעוצבים וקמינים מיוחדים הפועלים על אתנול – חומר טבעי שאינו מעשן או פולט רעלים, והופכים ממקור חימום לאלמנט עיצובי. 


 

בין המעצבים המוצגים בבלעדיות בגלריה: פינו ויסמרה, הילטון מקוניקו, דניאל השטר, קאסטלבז'אק, סילבאן ז'ולי, כריסטופר פילט, סטודיו ואסאלי ופאולו פרדיאני.

 


 


להתפרקד על שטיח של דניאל השטר (צילום: רין וגוה)

 

 

 

גלריה אטמוספיר, משכית 27 פינת ספיר, הרצליה פיתוח

 

 

עוד כתבות באתר לאשה
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כל פסל יחיד מסוגו
צילום: רין וגוה
שימוש בחומרים שאינם פוגעים בסביבה
צילום: רין וגוה
פסלי אדם מצויירים ביד בגדלים שונים
צילום: רין וגוה
לאשה בפייסבוק
מומלצים